VYTVOŘTE SI TEPLO DOMOVA – DOSLOVA

Z Feng Ren Shui víme, že domov patří k energii Země a ta má ráda teplo. Energie prostoru (tedy i domova) patří do Gua 8. Toto Gua se nazývá Hora. A tato hora má v sobě jeskyni, ve které má správně hořet oheň. A to je symbolický význam toho, aby vládlo teplo domova.

Tento oheň v jeskyni je symbolickým vyjádřením energie Ohně. Ten bychom měli v Hoře (tedy v nás) udržovat a posilovat. Protože když umíme čarovat s čarami v Knize proměn (I Ťing), tak víme, že pokud je Oheň v Hoře dost silný, pak budeme umět přenést Oheň na Horu a tím vytvoříme něco jako maják – světlo na naši cestu k cíli. Najednou uvidíme, jak se máme k našemu cíli dostat.

Ano, i takto se dá „čarovat“ s energií domova. Domov tak nejsou jen čtyři stěny, které nám mají dát oporu a pocit bezpečí. Energie domova mají daleko větší sílu a význam. Proto práci s prostorem (domovem) věnujeme v našem učení Feng Ren Shui tolik pozornosti. Lidé mají tendenci energii prostoru podceňovat. Myslí si, že nezáleží na tom, jestli mají nepořádek v předsíni, nebo jestli mají sedačku pod oknem a jestli jejich ložnice má okna do ulice. Možná na tom nezáleží jim, ale jejich kvalitu života to rozhodně ovlivní.

Moc dobře víme z FRS, že prostor (domov) velmi silně ovlivňuje život člověka a jeho kvalitu. Nejen FRS zdůrazňuje, že prostor utváří člověka. Je tomu skutečně tak. Pokud chcete změnit kvalitu svého života, musíte změnit i kvalitu svého domova.

Hlavním úkolem vašeho domova pro váš kvalitní domov v listopadu je, abyste zde měli opravdu příjemný pocit tepla. Nejde o to, abyste svůj byt či dům přetápěli. Jde o pocit, ne o konkrétní teplotu. Je to příjemný pocit tepla, který se vám rozlije po těle. Tím se pak tento pocit přenese i do vašeho nitra a budete se cítit skutečně dobře. Tělo si tak uvědomí, že je na správném místě, že je v bezpečí a že nemusí řešit žádné nástrahy. Bude se tak moci soustředit plně na svoji regeneraci. Je to jako když si v noci jdete lehnout. Pokud máte pocit bezpečí a nic vám nehrozí, můžete v klidu usnout a plně se věnovat posilování své energie na nový den. V listopadu si tak svoji energii posílíte na celý nový rok. A věřte, že ji budete potřebovat hodně.

nový happyweek na listopad zde:

Nastavte si správně všechny oblasti svého života na listopad. Nový HAPPYWEEK si můžete stáhnout zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na listopad
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na listopad

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – pozor:další termín v lednu

Pro velký zájem připravujeme další termíny na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.