OSLAVTE SVÉ PŘÁTELE A UŽÍVEJTE SI S NIMI

Listopad, Vepř a k tomu všemu energie Gua 6. Co nám v této kombinaci ve Feng Ren Shui vyjde? Užijte si své přátele :).

Gua 6 je velmi důležitá energie, která nám (mimo jiné) umožňuje přežít. Je to síla jangového Kovu, jsou to Nebesa sama. Jsou to tedy energie, které nám mají pomáhat. Ukazují nám, jak co dělat. A k tomu patří také to, že nemáme v životě vše dělat sami. Naopak. Máme dělat jen to, k čemu máme talent a silné stránky. Jak se říká: kdyby každý na světě dělal co má, tak by se všem dařilo skvěle.

I nám se může dařit skvěle, když využíváme moudrosti FRS. A k jedné z mnoha moudrostí patří i to, že v životě máme využívat energii tzv. nápomocných přátel.

No a protože jsme v listopadu, kdy nemáme vlastně nic dělat, jen odpočívat, radovat se a hodovat, pak bychom měli svým přátelům umět také poděkovat za to, s čím nám tento rok pomáhali.

Měli byste tak v listopadu uspořádat setkání s těmi lidmi, kteří jsou pro vás v životě důležití, kteří vám pomáhají. Ale i naopak. Vepř je velký pomocník, velmi rád pomáhá ostatním a proto se můžete sejít i s těmi, kterými vy pomáháte.

Setkání by mělo být milé, příjemné a oslavné. To, že máte přátele je dar Nebes (Gua 6 jsou Nebesa). Tento dar je k nezaplacení a ne každý má to štěstí, že se může v životě spoléhat na přátele.

O to více byste jim měli právě v tomto ročním období dát najevo, jak si jejich pomoci vážíte a jak moc vám na nich záleží.  A protože jsme pod vládou Vepře, můžete vše uspořádat pomocí krásné a bohaté hostiny, kterou věnujete svým přátelům jako poděkování.

Nezapomeňte v tomto případě na dárky. Nemusí jít o nic drahého či okázalého. Dárek je projevem vašeho poděkování a úcty. A našich přátel si musíme vážit. Pokud ne, pak bychom si nevážili Nebes a ta by nám to pěkně spočítala :).

nový happyweek na listopad zde:

Nastavte si správně všechny oblasti svého života na listopad. Nový HAPPYWEEK si můžete stáhnout zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na listopad
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na listopad

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – pozor:další termín v lednu

Pro velký zájem připravujeme další termíny na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.