JAK UKONČIT VAŠÍ LETOŠNÍ CESTU

Mnoho lidí má z konců obavy, strach. Je to přirozené, protože konec patří k jinové Vodě a tato forma energie se může kromě jiného projevit i strachem. Ale protože využíváme moudrost Feng Ren Shui, tak víme, že strach můžeme mít jen z toho, co neznáme. Proto se bojíme konců – nevíme, co bude dál.

Pokud jste ale správně využili energie října a udělali jste si alespoň předběžný plán na rok 2020 (https://akademiestesti.wordpress.com/vzdelavani/seminar-rok-2020-nove-12-ti-leti/)

 a představu na celé nové dvanáctiletí, pak se vás tento strach netýká. Vy víte, co bude po ukončení tohoto roku. Takže místo strachu by naopak měl u vás zavládnout příjemný pocit ukončení „starého“, abyste se mohli v novém roce věnovat tomu novému.

Pokud vám ještě zbývá ve vaší práci či podnikání něco dodělat, pak to v listopadu vše dodělejte. Důležité je, abyste na své životní cestě mohli v listopadu zažívat pocit klidu. Vládne silná jinová Voda a ta potřebuje klid, zvolnit tempo a snažit se vše zregenerovat.

Na listopad byste si tak opravdu neměli plánovat žádné hektické aktivity. Měli byste se více věnovat odpočinku a užívat si svých letošních výsledků. A protože životní cesta člověka je často spojována s jeho prací, podnikáním, měli byste v listopadu využít energie Vepře a výsledky své letošní práce oslavit. Je to vhodný měsíc pro uspořádání různých firemních akcí, kde můžete prezentovat dobré výsledky firmy, poděkovat všem zaměstnancům či kolegům a vše s nimi řádně oslavit.

Jak víme, Vepř má rád hojnost. Proto byste měli tento měsíc zdůraznit to, jak se firmě daří, jak se dokáže dobře postarat o všechny své zaměstnance. Můžete vyhlásit celoroční bonusy atd. Ukažte všem, že díky vaší firmě se všichni mají dobře a že i díky ní si mohou v hojnosti užívat svého života.

nový happyweek na listopad zde:

Nastavte si správně všechny oblasti svého života na listopad. Nový HAPPYWEEK si můžete stáhnout zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na listopad
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na listopad

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – pozor:další termín v lednu

Pro velký zájem připravujeme další termíny na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.