CYKLUS ROKU SE UZAVÍRÁ – VŠE KONČÍ

Víme, že všechny formy energie procházejí cykly – od svého počátku až ke svému zániku, aby pak mohly pokračovat v dalším cyklu. I energie roku má svůj cyklus, který prochází dvanácti měsíci. A nyní se nacházíme v poslední fázi tohoto cyklu – v listopadu.

Feng Ren Shui listopad – vše končí

Vše se rodí a zaniká ve fázi Vody. Vznik umožňuje jangová Voda a ukončení pak Voda jinová. A protože se nacházíme na konci cyklu, jsme právě ve fázi jinové Vody. S touto Vodou přichází nový vládce – Vepř.

Vepř nám vládne celý tento rok. Proto energie listopadu jsou velmi podobné tomu, jak na nás působil celý rok 2019. I ten byl konečnou fází dvanáctiletého cyklu. A protože jsme opravdu v poslední fázi, měli bychom se snažit všechny naše letošní aktivity co nejlépe ukončit a věnovat se jen jedné věci: regeneraci.

Jak víte z předchozích HAPPYWEEKů, článků na našem blogu, přednášek a seminářů čeká nás v novém roce 2020 mnoho nového. Novému roku bude vládnout Kovová Krysa a ta bude mít opravdu hodně energie a proto může být velmi akční. Bude to vyžadovat hodně energie, abychom ji vůbec ustáli, abychom stačili jejímu rychlému tempu. O to více je letos důležité, abychom správně využili energie listopadu a byli na Kovovou Krysu dobře připraveni.

Jinová Voda nám jasně říká, že jde o maximálně klidné (pasivní) energie. Jsme ve fázi roku, kdy Jin dosahuje svého maxima a aktivní jangové energie jsou opravdu nejnižší za celý rok. Takže bychom měli své aktivity omezit jen na naprosté minimum. Měli bychom se co nejvíce věnovat svému odpočinku a nechat své energie, aby mohly v klidu regenerovat.

Energie listopadu jsou podobné energiím noci. V noci máme spát, abychom regenerovali své energie pro nový den. A stejnou úlohu má i listopad na úrovni ročních energií. Pokud budete správně odpočívat, regenerovat své energie, budete mít dostatek síly na to, abyste mohli vykročit do nového roku plni sil. A věřte, že sílu a energii budete na začátku roku Krysy opravdu potřebovat. Nový rok začíná 25.1. Tento den nejenže převezme vládu Kovová Krysa, plná sil a aktivní energie, ale na úrovni měsíce se již projeví i energie Tygra. To jsou opravdu velmi silné, jangové energie, které ustojí jen ti, kteří budou mít opravdu hodně sil. A ty můžete získat jen velmi dobrou a kvalitní regenerací.

Pokud tedy nechcete, aby vás nové energie roku 2020 a celého dvanáctiletí smetly hned na začátku nového roku, měli byste být opravdu dobře připraveni.

V listopadu se tak věnujte hlavně odpočinku. Omezte své fyzické aktivity na minimum. Nejvíce času byste měli trávit uvnitř – doma, v příjemných a teplých prostorách restaurací, kaváren, divadel, výstavních síní apod. Venkovní aktivity jako sport, dlouhé výlety, namáhavé venkovní práce atd. omezte na minimum, nebo je raději úplně vynechte.

Důležité bude teplo. Nesmíte prochladnout. Chlad bude vládnout celou zimu (listopad, prosinec, leden). Měli byste si dopřát jen teplou stravu a pít teplé nápoje. Můžete využít zahřívací byliny (např. zázvor, skořice atd.), aby se vaše tělo hezky prohřálo jak zvenčí, tak i uvnitř. Nastavte si svůj režim tak, aby byl co nejvíce pohodový. Dobře jezte, hlavně tzv. „dlouhé“ vývary (vaří se 8 hodin). Rozhodně se vyhněte všemu, co by vám mohlo způsobit únavu. Představte si, že je noc a této energii přizpůsobte všechny své listopadové aktivity.

nový happyweek na listopad zde:

Nastavte si správně všechny oblasti svého života na listopad. Nový HAPPYWEEK si můžete stáhnout zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na listopad
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na listopad

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – pozor:další termín v lednu

Pro velký zájem připravujeme další termíny na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui rok 2020
Energie Feng Ren Shui na rok 2020

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.