LISTOPAD – NEJSMUTNĚJŠÍ MĚSÍC V ROCE?

Listopad nepatří mezi nejoblíbenější měsíce. Je často zmiňován ve statistikách o nepříjemných situacích v lidském životě. Jeho nízké až hluboké energie rozhodně dobré náladě nepřidávají a ani tělo si z něj žádnou energii nevezme. Ale i tak to může být měsíc velmi příjemný. Vždyť mu vládne Vepř 🙂

Feng Ren Shui - listopad
Feng Ren Shui – listopad

V listopadu opravdu mnohým lidem hrozí různé psychické problémy, deprese, smutky a pocity strachu a paniky. Je to dáno tím, že přichází vláda Vody v zimním období a hluboká Voda je spojena právě s energií Vepře, který vládne v listopadu. Tato Voda dokáže pohltit mnohé lidi, kteří se neumí svými silami „udržet na hladině“ života.

Ať již jste mezi těmi, kteří potřebují pomoc nebo mezi těmi, kteří mají dost sil na to, aby ostatním uměli pomoci, buďte v listopadu co nejvíce mezi svými blízkými, s rodinou a přáteli. Energie společnosti lidí přináší příjemnou energii hřejivého Ohně, který dokáže pozvednout klesající energie Vody v listopadu. V minulosti to byly právě zimní měsíce, které sloužily k setkávání lidí a pořádání různých společenských aktivit. Tím lidé udržovali příjemnou energii i v době, kdy síla energií je velmi nízká.

Využijte co nejlépe vlády Vepře ve všech oblastech života a prožijte příjemný a milý listopad. Jak na to vám poradí nový HAPPYWEEK zde:

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – pozor:další termín v lednu

Pro velký zájem připravujeme další termíny na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui rok 2020
Energie Feng Ren Shui na rok 2020

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui

10 komentářů: „LISTOPAD – NEJSMUTNĚJŠÍ MĚSÍC V ROCE?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.