ROK 2020 – JAKÝ BUDE A JAK SE NA NĚJ PŘIPRAVIT

V říjnu nás učení Feng Ren Shui pomalu ale jistě připravuje na nové období, tj. nový rok. Máme před sebou rok 2020, který přináší mnoho změn. Mění se samozřejmě vládce roku. Roku 2019 vládne tzv. Zemský (Zemitý) Vepř, kterého bude střídat Kovová Krysa. Mění se energie z Jinu na jangové energie. Země bude střídána Kovem, a to hned na dvou úrovních:

  1. Energie roku Země se mění na energii Kovu
  2. Energie Letící hvězdy 8 (tj. energie Země) se mění na energii hvězdy 7 (Kov)

Ale ani to není vše. Rok 2020 nám přináší ještě jednu velkou a o to významnější změnu: mění se celé 12-ti letí. To současné začínalo v roce 2008 a bylo ve znamení energie Země. Rok 2020 nám přinese dvanáctiletí, které bude pod vládou energie Kovu.

A právě tato změna dvanáctiletí dělá z roku 2020 opravdu velmi důležitý rok. I proto tak poslední dobou zdůrazňujeme důležitost přípravy na všechny tyto změny. Tím, že budou vládnout energie Kovu, budou plán a příprava opravdu důležité. Kov je totiž řád, pořádek, systém, plánování, řízení, vedení….. Je to nastavení řádu a systému fungování. Když si dobře nastavíte plán, pak stačí tento plán dodržovat a energie Kovu, které tím vytvoříte, vás pak automaticky povedou k vašemu cíli. Energie Kovu totiž vytváří energii Vody, tj. plynutí – plynulá cesta k cíli.

Pokud ale žádný plán mít nebudete a budete žít více chaoticky, budou energie Kovu proti vám a vaše životní cesta může být zbytečně komplikovaná. Energie Kovu, kterou začíná rok 2020 patří k tzv. energiím Nebes – a ta bývají velmi nelítostná (jasně nám to ukazuje Kniha proměn – I Ťing). Říkají nám: pravidla, nebo boj. Tj. buď budeme dodržovat pravidla (a pak nám vše půjde dobře a Nebesa nám budou pomáhat), nebo budeme stále s něčím bojovat. A každý boj je velmi vyčerpávající.

I proto jsme letos připravili speciální seminář na rok 2020 i na celé 12-tiletí (kvůli velkému zájmu jsme museli udělat dva víkendy) pro naše studenty a klienty. Ale pro ostatní máme přichystané další akce, které pomohou s přípravou na rok 2020 (sledujte náš web, kde budeme akce oznamovat). V lednu chystáme speciální přednášky v Městské knihovně v Praze a budeme mít i speciální seminář pro veřejnost.

Víme, že příprava na toto nové období je opravdu velmi důležitá. Protože to, jak se připravíte, vás bude provázet celých příštích dvanáct let. Proto byste letos opravdu neměli přípravu podceňovat, pokud chcete mít svůj život pod kontrolou a dosáhnout svých snů a vizí. Netýká se to jen života jako takového, ale např. u firem se to týká jejich obchodních úspěchů a dalšího působení na trhu apod. I pro firmy máme speciální školení, jak se dobře na nové období připravit.

Kov je řízení. Vezměte tedy řízení svého života do svých rukou a jeďte po své cestě ke svému cíli. Musíme si uvědomit, že s vládou Kovu prostě bude někdo řídit. Buď budete svůj život řídit sami, nebo ho bude někdo řídit za vás.

JAK SPRÁVNĚ VYUŽÍT ENERGIE ŘÍJNA SE DOZVÍTE V HAPPYWEEKU NA ŘÍJEN ZDE:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shui říjen
HAPPYWEEK – Feng Ren Shui říjen

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – pozor: obsazeno

Pro velký zájem připravujeme další termíny na leden 2020. Sledujte naše stránky, kde budeme oznamovat nové termíny. Každopádně všem MOC DĚKUJEME za tak velký zájem.

SEMINÁŘ PO ČEM ŽENY TOUŽÍ

Cyklus čtyř prožitkových seminářů Po čem ženy touží  ( pro velký úspěch opakujeme)

Poznejte sami sebe a naplňte touhy ve svých životních rolích jako dcera, žena, matka a manželka.

Vše o semináři zde:

vaříme podle ročních období a pěti elementů

Feng Shui v kuchyni, zdravé a vědomé stravování, region/sezona, bylinky pro zdraví po celý rok. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.