UKONČETE SVOJI LETOŠNÍ CESTU

Každá cesta vede k nějakému cíli. Své cíle si nastavujeme pro to, abychom jich dosáhli. A právě nyní je období, kdy bychom se měli přiblížit k naším letošním cílům.

Feng Ren Shui říjen – měli bychom mít hotovo

Jak víme z Feng Ren Shui, je doba, kdy si máme cíle stanovit, doba, kdy za nimi máme jít a doba, kdy k nim máme dojít. A protože energie roku se blíží svému minimu, vše se ukončuje a ukládá k „zimnímu spánku“, i my bychom měli dojít na konec naší letošní cesty.

Pokud jste ještě svých cílů nedosáhli, máte k tomu poslední měsíc, kdy byste měli vše řádně ukončit nebo se na ukončení dobře připravit.

A protože v říjnu vládnou podle Feng Ren Shui energie mezidobí Země, je důležité je využít k tomu, abyste si ujasnili, kde se na své cestě nacházíte, co vše se vám letos podařilo a je-li ještě nutné něco udělat, abyste k cíli došli. Podle toho byste si pak měli naplánovat své poslední kroky na letošní cestě.

Energie ukončení jsou stejně důležité, jako energie začátku. Pokud k cíli nedojdete, byla energie na vaší cestě k cíli vydaná zbytečně. Dosažení cíle nás má totiž naplnit energií. Cíle si stanovíme pro to, abychom jich dosahovali a dosáhli tak naplnění. To je energie, která nás posiluje. Chybí-li vám tedy ještě pár krůčků, udělejte je co nejdříve. S přicházející zimou budou další kroky jen a jen vyčerpávající. Naopak, v zimě si máte svých cílů krásně užívat a vychutnávat si pocit naplnění. Bude vládnout Vepř, a ten se má rád dobře.

Rozhodně bychom se nyní již neměli snažit o něco nového. Pokud máte nové nápady, chcete se věnovat novým aktivitám, nechte je až na příští rok. I když si můžete myslet, že to ještě zvládnete, bude vás to velmi vyčerpávat.

Nyní vládnou energie ukončování a proto žádný nový start není vhodný. Snažte se tedy dokončit cestu ke svým cílům a to, čeho tím dosáhnete, si řádně užít a uchovat. Měl by to být zdroj vaší energie do dalšího období.

JAK SPRÁVNĚ VYUŽÍT ENERGIE ŘÍJNA SE DOZVÍTE V HAPPYWEEKU NA ŘÍJEN ZDE:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shui říjen
HAPPYWEEK – Feng Ren Shui říjen

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ

Jaký bude rok 2020 a jak začne nové 12-tiletí? A jak se správně na začátek nového cyklu připravit? To vše se dozvíte i naučíte na našem semináři. Seminář je určen pro naše studenty a klienty. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479. Vše o semináři ZDE

SEMINÁŘ PO ČEM ŽENY TOUŽÍ

Cyklus čtyř prožitkových seminářů Po čem ženy touží  ( pro velký úspěch opakujeme)

Poznejte sami sebe a naplňte touhy ve svých životních rolích jako dcera, žena, matka a manželka.

Vše o semináři zde:

vaříme podle ročních období a pěti elementů

Feng Shui v kuchyni, zdravé a vědomé stravování, region/sezona, bylinky pro zdraví po celý rok. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.