SOUSTŘEĎTE SE NA SVOJÍ OCHRANU

Energie podzimu a s ním spojená energie Kovu sílí. Postupně se ale Kov začne v průběhu října měnit na energii Vody. Prochládání tak bude střídat chlad, který Voda přináší. Energie se dostávají na svoji nejnižší úroveň v roce. To bude trvat až do zimního slunovratu.

I když nás možná ještě překvapí nějaké to teplejší sluníčko, rozhodně to nebude povel k tomu, abychom si vyšli ven jen tak v tričku. Naopak, taková situace může být pro naše zdraví velmi ošemetná.

Feng Ren Shui říjen – zaměřte se na ochranu své energie

Pes je ochránce a nepřichází právě v říjnu jen tak. Je tu proto, aby nás chránil a zajistil uchování našich energií na období, kdy je budeme aktivně opět potřebovat, tj. na jaro. Pokud si své energie nyní neochráníme, budeme na začátku příštího roku velmi oslabení a mohou nás napadnou agresivní energie Dřeva, které s jarem přijdou.

V říjnu ale musíme ještě navíc počítat s tím, že s prosincovou Krysou nás začnou pomalu ale jistě ovlivňovat energie příštího roku. Jedná se o tzv. „prvopočátek počátku“. A protože roku 2020 bude vládnout energetická Kovová Krysa, půjde o energie poměrně rychlé. Proto bychom opravdu měli být dobře připraveni a mít dostatek energie k tomu, abych nám rychlá Krysa neutekla.

Je tedy nejvyšší čas na to se pořádně chránit před oslabujícími energiemi, které nás budou napadat zvenčí. Proto se také energie Kovu stahuje dovnitř. I my bychom se měli úplně stáhnout a ujistit se, že naše vnitřní energie jsou dobře chráněné.

Zde hraje velmi důležitou roli oblečení a dobře chráněný interiér. Měli bychom využívat materiály a barvy, které nám dodávají pocit tepla, ochrany a kterými nic nepronikne dovnitř. Chraňte si hlavně krk, hruď a nedýchejte chladný vzduch pusou. Pobyt venku omezte již na minimum. Dávejte si také pozor na přechody mezi teplým interiérem a chladným venkem. Zde budete nejzranitelnější. Pozor také na ostatní lidi, kteří vás mohou také lehce nachladit, pokud své energie nebudete chránit.

Kromě správného oblečení a zabezpečení interiéru byste se také měli věnovat správné stravě, která vám dodá dostatek energie a tepla.

JAK SPRÁVNĚ VYUŽÍT ENERGIE ŘÍJNA SE DOZVÍTE V HAPPYWEEKU NA ŘÍJEN ZDE:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shui říjen
HAPPYWEEK – Feng Ren Shui říjen

SEMINÁŘ PO ČEM ŽENY TOUŽÍ

Cyklus čtyř prožitkových seminářů Po čem ženy touží  ( pro velký úspěch opakujeme)

Poznejte sami sebe a naplňte touhy ve svých životních rolích jako dcera, žena, matka a manželka.

Vše o semináři zde:

vaříme podle ročních období a pěti elementů

Feng Shui v kuchyni, zdravé a vědomé stravování, region/sezona, bylinky pro zdraví po celý rok. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.