VZTAHY: VĚRNOST A STABILITA

V říjnu je důležité zapracovat i na energiích vztahu. Jde o všechny vaše úzké vztahy: osobní, obchodní, podnikatelské apod. Měli byste si co nejvíce uvědomit, že MY je pro vás víc, než JÁ. Pokud to tak skutečně je, pak tento vztah, kde převažuje MY nad JÁ je pro váš život velmi důležitý. Proto je důležité se o tento vztah starat, pečovat o něj a posilovat ho.

Ale jako vše v životě, i vztahy potřebují „opravy“ a pravidelné „prohlídky“. Nejlepší čas na takovou preventivní prohlídku je právě teď. Měli byste si s partnerem ujasnit, jak vám vztah funguje, co je dobré a co naopak potřebuje upravit. Nápravu byste si pak měli společně naplánovat právě tento měsíc.

V říjnu musíme dát partnerovi najevo, že nám na něm opravdu záleží

Energie Psa jsou pro tuto kontrolu opravdu velmi příznivé. Pokud Pes cítí, že se o něj staráme, pak je to nejlepší přítel člověka. Proto budeme na tyto energie v říjnu velmi citliví. Dáte-li svému partnerovi upřímně najevo, že vám na něm a vašem vztahu opravdu záleží, pak to jistě ocení. A máte-li návrhy, jak tento vztah zlepšit, promluvte si o tom se svým partnerem právě v době vlády energií Psa.

Objednejte si analýzu svého vztahu s partnerem a vytvořte si harmonický vztah. Analýzu si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479.

Pes bude chtít, aby vztah opravdu fungoval. Udělá vše pro to, aby se vztah dobře rozvíjel. Naopak Pes bude velmi citlivý vůči všem problémům a hrozbám, které ve vztahu jsou. Pokud tyto problémy řešit nebudete, může se Pes ozvat svojí silou. A kousnutí takového Psa pak nepříjemně pocítíte. Nebudete-li na signály Psa reagovat, pak se může stát, že původně pevná energie Kovu (která je s vládou Psa spojena) bude „praskat“. To se může projevit nepříjemnými spory, hádkami a bojem mezi partnery. Vše může vyústit v bolestný rozchod.

V říjnu byste se tak měli snažit udělat vše pro to, aby vztah fungoval a vyhýbat se všem konfliktům. Ty by naopak mohly vztah oslabit. Pozor také na to, že silný Kov (Gua 6 = vylučování nefunkčního) může urychlit rozpad vztahu. Partneři tak mohou v tomto měsíci řešit nepříznivé energie ve vztahu rozchodem. A právě rozchody za vlády Psa jsou opravdu velmi nepříjemné až bolestivé.

Pokud tedy dojdete k závěru, že se s partnerem chcete rozejít, udělejte to co nejšetrněji a s ohledem na jeho pocity a situaci. Buďte co nejvíce vstřícní a snažte se, aby rozchod byl pro partnera co nejméně bolestný.

JAK SPRÁVNĚ VYUŽÍT ENERGIE ŘÍJNA SE DOZVÍTE V HAPPYWEEKU NA ŘÍJEN ZDE:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shui říjen
HAPPYWEEK – Feng Ren Shui říjen

SEMINÁŘ PO ČEM ŽENY TOUŽÍ

Cyklus čtyř prožitkových seminářů Po čem ženy touží  ( pro velký úspěch opakujeme)

Poznejte sami sebe a naplňte touhy ve svých životních rolích jako dcera, žena, matka a manželka.

Vše o semináři zde:

vaříme podle ročních období a pěti elementů

Feng Shui v kuchyni, zdravé a vědomé stravování, region/sezona, bylinky pro zdraví po celý rok. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.