PLÁNY A ROZPOČTY NA ROK 2020

V říjnu ovlivní naše podnikání a kariéru silná energie Psa, Kovu, ale také mezidobí Země. Všechny tyto energie bychom se tak měli snažit využít co nejlépe k tomu, abychom byli dobře připraveni na nový rok 2020.

I v podnikání a kariéře podle Feng Ren Shui platí, že příští rok nás ovlivní na celých dvanáct let, proto bychom letošní přípravu na nový rok opravdu neměli zanedbat. Energie tohoto října jsou spojené s energií Nebes (Gua 6) a ty nám mohou opravdu dodat silnou podporu. Na druhé straně jsou ale Nebesa velmi nelítostná. Pokud tedy s něčím nebudeme počítat, nebudeme dobře připraveni a nebudeme následovat daný řád a pravidla, můžeme dostat pěkně za uši. A to opravdu nikdo z nás nechce.

Přípravě na příští rok tedy věnujte hodně pozornosti. Půjde hlavně o přesnost a detail. Měli byste mít tedy opravdu dobře stanovené cíle na příští rok a mít také dobrou představu o své strategii, jak jich chcete dosáhnout. A nezapomínejte, že Kov (který nám nyní vládne) tzv. „rodí“ Vodu, tj. cestu k cíli. A Voda chce jednoduchost. Proto se snažte své plány tvořit jednoduše a jasně.

Dávejte také pozor na čísla a finance. Přípravě rozpočtu věnujte opravdu velkou pozornost a vyvarujte se všech možných chyb. Váš rozpočet musí být pevný a realistický. Také bychom si letos měli dávat pozor na přicházející pokles energie v ekonomice a podnikání. Ukazatelé ze světové ekonomiky nám ukazují, že dochází ke zpomalení. Můžeme tedy očekávat pokles a na ten bychom měli být připraveni.

Buďte tedy při svém plánování opravdu opatrní a ujistěte se, že připravovaný plán opravdu jste schopni realizovat. Věnujte pozornost všem možným hrozbám, které se mohou příští rok objevit. Na tyto hrozby se dobře připravte. Potřebujete plán ochrany, aby vás případné negativní vlivy neohrozily. Kov je energie ochrany a tu by měl váš plán zahrnovat. Plán by tak měl zahrnovat potřebné rezervní fondy pro případ, že nepůjde vše hladce.

JAK SPRÁVNĚ VYUŽÍT ENERGIE ŘÍJNA SE DOZVÍTE V HAPPYWEEKU NA ŘÍJEN ZDE:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shui říjen
HAPPYWEEK – Feng Ren Shui říjen

SEMINÁŘ PO ČEM ŽENY TOUŽÍ

Cyklus čtyř prožitkových seminářů Po čem ženy touží  ( pro velký úspěch opakujeme)

Poznejte sami sebe a naplňte touhy ve svých životních rolích jako dcera, žena, matka a manželka.

Vše o semináři zde:

vaříme podle ročních období a pěti elementů

Feng Shui v kuchyni, zdravé a vědomé stravování, region/sezona, bylinky pro zdraví po celý rok. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.