PŘIPRAVTE SE NA BUDOUCNOST

A máme tu říjen – poslední mezidobí Země, čas, kdy se máme připravit na následující období. To nám radí Feng Ren Shui. Co nás tedy čeká? Máme před sebou zimní sezonu a na dveře nám klepe nový rok 2020. Ale tím to letos nekončí. S novým rokem nám přichází celé nové dvanáctiletí. A to je velmi významné období, které bychom neměli nechat bez povšimnutí.

V říjnu nám v mezidobí Země vládne silný Pes. Jeho hlavní úlohou je vše pořádně zkontrolovat, aby nám v následném období opravdu vše správně fungovalo. Má nás ochránit před vším, co by nás mohlo vyčerpat nebo nám jinak ublížit. Proto je jeho ochrana opravdu velmi důležitá a neměli bychom ji podceňovat.

Feng Ren Shui říjen - plánování budoucnosti
Feng Ren Shui říjen – plánování budoucnosti

A jak tuto energii správně využít? Energie Psa souvisí s energií tzv. Gua 6. to je energie, která nám pomáhá zabezpečit funkci tím, že odstraňuje vše, co nám již neslouží, nebo nám může ublížit. Proto bychom se v tomto období měli opravdu pozorně soustředit na vše kolem nás. Zhodnoťte vše, čeho jste letos dosáhli a vše, co ovlivňuje váš život. Ujistěte se, že není ve vašem životě nic, co by vám mohlo nějakým způsobem uškodit.

Pokud najdete něco, co nefunguje, co potřebuje opravit či preventivně prohlédnout, udělejte to právě v tomto měsíci. Odhalte všechny chyby a napravte je co nejdříve. Zajistěte si správné fungování na následující měsíce. Jde opravdu o důslednou kontrolu. Musíte mít silný pocit, že se na vše, co potřebujete, můžete opravdu spolehnout. Mohou to být věci, vybavení, ale jsou to také lidé ve vašem okolí. To, co nefunguje pak opravte. Pokud to již nelze opravit, pak je důležité, abyste to ze svého života úplně vyloučili. Zde opravdu funguje tzv. zákon shnilého jablka. Jedno nahnilé jablko zničí celou sklizeň. Proto je důležité vše nefunkční ze života opravdu vyloučit ven.

Zkontrolujte také své zdraví. Energie Kovu, která je s vládou Psa spojena, slouží právě k ochraně zdraví. Má posilovat naši energii a imunitu, abychom dobře zvládli nadcházející období chladu, tedy zimní sezonu. Pokud si svým zdravím nejste jisti, nechte si udělat potřebná vyšetření. Nyní je ještě čas vše napravit a svoji energii tím posílit. Pokud své zdraví nezpevníte, mohli byste pak zbytečně onemocnět v zimě, nebo na jaře.

Pevný a silný Kov vytvoří opravdu velmi silnou obranou energii, která vám pomůže dobře ustát nepříznivé zimní energie a tím se také připravíte dobře na začátek nového roku. A rok 2020 bude také ve znamení kovových energií. Takže letošní přípravu opravdu není dobré zanedbat. S energií tohoto mezidobí Země byste se tak měli začít připravovat i na celý příští rok. Ujasněte si své plány, cíle a začněte přemýšlet nad cestou, jak jich dosáhnout. Ale letos musíte jít ještě dál. V roce 2020 začíná celé nové dvanáctiletí. Proto to, čím začnete rok 2020 bude mít velký vliv na celých dvanáct let. Proto si udělejte dobrou představu i o tom, kde byste chtěli za dvanáct let být. Nevidíte tak daleko? Ano, doba je rychlá a vše se rychle mění. Ale vězte, že energie se chovají stále stejně.  Takže víme, že to, co začneme v roce 2020 s námi půjde celých dvanáct let. Dobře si proto promyslete čím toto dvanáctiletí začnete, protože se s tím budete setkávat dvanáct let. Pokud s něčím opravdu setkávat nechcete, pak si to v příštím roce do života vůbec nedávejte.

JAK SPRÁVNĚ VYUŽÍT ENERGIE ŘÍJNA SE DOZVÍTE V HAPPYWEEKU NA ŘÍJEN ZDE:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shui říjen
HAPPYWEEK – Feng Ren Shui říjen

SEMINÁŘ PO ČEM ŽENY TOUŽÍ

Cyklus čtyř prožitkových seminářů Po čem ženy touží  ( pro velký úspěch opakujeme)

Poznejte sami sebe a naplňte touhy ve svých životních rolích jako dcera, žena, matka a manželka.

Vše o semináři zde:

vaříme podle ročních období a pěti elementů

Feng Shui v kuchyni, zdravé a vědomé stravování, region/sezona, bylinky pro zdraví po celý rok. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.