VESMÍR VÁM DÁVÁ SIGNÁLY

Ve Feng Ren Shui pracujeme s tvz. třemi herci: Čas, Člověk, Prostor. Pokud energie těchto tří herců je ve správné rovnováze, pak se umíme napojit na propojení energie Nebes a Země (tzv. tři poklady: Nebesa, Člověk, Země). A to je hlavním cílem práce ve Feng Ren Shui – využívat energii Nebes a Země, abychom nemuseli vyčerpávat svoji vlastní energii.

Kariéra a podnikání v roce 2019 podle Feng Ren Shui
Nebesa nám dávají vedení

Abychom uměli tuto energii opravdu dobře využívat, musíme se naučit být velmi vnímaví. Nebesa nám stále dávají nějaké signály, poskytují nám vedení. Pokud vědomě nepracujeme s Feng Ren Shui, nemusíme si vliv Nebes vůbec uvědomit. Pak signály Nebes ignorujeme a přicházíme tím o velké příležitosti, které nám život dává do cesty.

Čím více vnímaví jste, tím lepší vedení vám Nebesa mohou poskytnout. Naučte se proto věnovat pozornost signálům, které vám Nebesa neustále posílají. Např. když na něco myslíte a vy najednou uvidíte něco, co je v dané situaci neobvyklé, nebo něco, co nevidíte tak často, je to signál Nebes. Je to upozornění, že to, na co právě myslíte, čím se zabýváte je pro vás důležité. Pokud pracujete s Feng Ren Shui, měli byste se v tomto případě obrátit na I Ťing (Kniha proměn) a zjistit, jaké energie vám tento signál přináší do života. I Ťing vám pak ukáže cestu, kterou tato energie vede a vy se pak můžete lépe rozhodnout, jak danou energii využít.

Ve Feng Ren Shui umíme energii času vypočítat

Nebesa nám také dávají další důležitou energii – čas. Je to silná jangová energie, která v našem životě určuje „CO“ máme dělat. My umíme ve Feng Ren Shui čas počítat – tj. vypočítat jeho energii a zjistit, jaký má na nás vliv. Umění práce s časem můžete využít právě v případě, že vám Nebesa pošlou nějaký signál. Řekněme, že o něčem přemýšlíte a najednou vidíte (nebo slyšíte atd.) něco podivného, nezvyklého. Poznamenejte si přesný čas. Pak si vypočítejte energii daného okamžiku a zjistíte, jakou energii daná myšlenka (to, o čem přemýšlíte) má a jestli je pro vás vhodná či nikoliv.

Objednejte si konzultaci na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Řekněme, že není obvyklé, abyste ve svém životě viděli berušku. A najednou se objeví na vašem stole. A vy v té chvíli přemýšlíte o tom, že začnete podnikat. Moment, kdy jste berušku uviděli je energie, kterou váš nápad na podnikání má. A ve Feng Ren Shui energii času umíme spočítat. Stejným způsobem nám Nebesa dávají signál, když např. vidíme na hodinách „hezké číslo“ (viz numerologie Feng Ren Shui na našich pokročilých seminářích) – např. 12:21. To je signál Nebes a vy byste si měli spočítat o jakou energii se jedná a vše „konzultovat“ s I Ťingem.

Čím více budete využívat energii Nebes a pracovat s jejich signály, tím lehčí život pro vás bude. Nebesa vám dodají vhodné příležitosti, které máte v životě využít. Pokud vedení Nebes používáte, budou vám oporou a nikdy nepůjdou proti vám.

SEMINÁŘ PO ČEM ŽENY TOUŽÍ

Cyklus čtyř prožitkových seminářů Po čem ženy touží  ( pro velký úspěch opakujeme)

Poznejte sami sebe a naplňte touhy ve svých životních rolích jako dcera, žena, matka a manželka.

Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - seminář po čem ženy touží
Feng Ren Shui – seminář po čem ženy touží

vaříme podle ročních období a pěti elementů

Feng Shui v kuchyni, zdravé a vědomé stravování, region/sezona, bylinky pro zdraví po celý rok. Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - načíme vás vařit podle ročních obodbí a pěti elementů
Feng Ren Shui – vaření podle ročních období a pěti elementů

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.