FENG REN SHUI – ČAS URČUJE NÁŠ ŽIVOT

Na včerejší přednášce v městské knihovně v Praze jsme si povídali o energiích času. Víme, že ve Feng Ren Shui pracujeme s tzv. třemi herci – čas, člověk, prostor. Toto jsou určující energie pro fungování našeho života pro každého z nás.

Čas byl od nepaměti spojen s Nebesy. foto freepik.com

Žijeme v něčem, čemu říkáme „časo-prostor“. V každém okamžiku jsme na nějakém místě v nějaký čas. V tomto okamžiku tak dochází k propojení energií času s prostorem. To, jak se v daném okamžiku cítíme ovlivňuje daný čas a energie daného prostoru. Jinak se v 7 hodin ráno cítíme doma a jinak na zastávce autobusu. Stejný čas, jen jiné místo. Stejně tak jako se jinak cítíme doma v 7 hodin ráno a v 19 hodin večer. Stejný prostor, jen jiný čas.

Pokud umíme pracovat s energií tří herců, tak si velmi dobře umíme zvolit správné místo i správný čas pro konkrétní činnost. Tu pak vykonáváme za pomocí energie času (ve správný čas) a místa (na správném místě). V tomto případě tak nemusíme tolik využívat své vlastní energie, protože ji dostáváme od herců čas a prostor.

Objednejte si analýzu své typologie a naučte se správně využívat čas. Analýzu si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479.

Proto je tak důležité, abychom znali, chápali, a hlavně VYUŽÍVALI v každodenním životě energie času. Víme, že základní energií času je Jang (čas = Jang, člověk = Jin/Jang, prostor = Jin). Čas tak určuje CO, posiluje naše pocity a vnímání duchovní energie (čas je spojen s energií Nebes) a zabezpečuje funkci. Vše funguje v daný čas.

Víme, že energii času dále umíme „rozdělit“ podle Jin/Jang, podle pěti fází, podle 12 zvířat, podle 28 zvířat i podle Ba Gua. 7 hodin ráno nám tak říká, že se jedná o jangovou hodinu (tj. máme být aktivní), dřevěnou hodinu (tj. vhodnou pro začátek nebo kreativní činnost, nebo pro vytváření něčeho nového – např. brainstorming), dračí hodinu (vládne nám Drak svojí mohutností a mocností – máme hodně sil a energie) a Ba Gua nám říká, že jsme v oblasti hojnosti, bohatství a rozmanitosti. Takže máme opravdu velmi jasný a přesný popis toho, co v 7 hodin ráno máme dělat. A nám stačí pak to jediné: UDĚLAT TO.

Využívejte energie času. Je to naše vedení. Čas patří k energii Kovu, ten patří do Gua 6 a tam „sídlí“ Nebesa. A Nebesa určují řád – tj. co a jak máme dělat. Nebesa nás vedou. A když Nebesa následujeme (tedy řídíme se časem Nebes), tak nám Nebesa pomáhají a dá se říci, že vše udělají za nás (pozor, nemyslím to doslova, samozřejmě musíme přiložit ruku k dílu), dodají nám svoji sílu a moc. Pokud ale nedodržujeme řád Nebes, pak z Knihy proměn (I Ťing) víme, že Nebesa jsou nelítostná a nebudou mít s námi žádné slitování. Proto není radno si Nebesa rozhněvat.

JAK SI NASTAVIT VŠECHNY OBLASTI ŽIVOTA V ZÁŘÍ SE DOČTETE V NOVÉM HAPPYWEEKU NA ZÁŘÍ

HAPPYWEEK NA ZÁŘÍ - energie Feng Ren Shui pro všechny oblasti života
HAPPYWEEK NA ZÁŘÍ

kurz vision board

Kurz Vision Board
Kurz Vision Board Feng Ren Shui

Naučíme vás správně si stanovit svůj cíl a jak ho dosáhnout pomocí techniky Vision Board. Vše o kurzu zde:

SEMINÁŘ PO ČEM ŽENY TOUŽÍ

Cyklus čtyř prožitkových seminářů Po čem ženy touží  ( pro velký úspěch opakujeme)

Poznejte sami sebe a naplňte touhy ve svých životních rolích jako dcera, žena, matka a manželka.

Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - seminář po čem ženy touží
Feng Ren Shui – seminář po čem ženy touží. foto freepik.com

vaříme podle ročních období a pěti elementů

Feng Shui v kuchyni, zdravé a vědomé stravování, region/sezona, bylinky pro zdraví po celý rok. Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - načíme vás vařit podle ročních obodbí a pěti elementů
Feng Ren Shui – vaření podle ročních období a pěti elementů

ČTVRTÁ přednáška z cyklu feng ren shui v městské knihovně

Zveme vás na další pravidelný cyklus Feng Ren Shui přednášek v Městské knihovně v Praze. Čtvrtá přednáška je na téma energie prostoru podle Feng Ren Shui. Lístky na přednášku si můžete zakoupit na stránkách knihovny ( https://www.mlp.cz/cz/akce/e25327-feng-ren-shui-energie-prostoru/ ) nebo přímo v pokladně před přednáškou. Těšíme se na vás :).

Prostor utváří člověka, má tak silný vliv na jeho život.
Seznam všech letošních přednášek najdete ZDE:
Feng Ren Shui - přednášky v Městské knihovně v Praze
Feng Ren Shui – přednášky v Městské knihovně v Praze

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui foto freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.