JAK ZÍSKÁM TO, CO CHCI

Žijeme ve světě, který nás učí „urvat co se dá“. Každý je tak zaměřen na získávání, braní a všichni chceme něco dostat, chceme víc a víc. My ale víme, že energie takto nefungují, a proto snaha něco urvat je pro nás tak vyčerpávající. Jak to tedy funguje?

Již z Bible a pradávných moudrých knih známe heslo: přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Učení Feng Ren Shui nám říká, že vše začíná Jangem – tedy aktivitou, dáváním. A přesně takto fungují energie. Nejdřív musíme něco dát, abychom pak „automaticky“ mohli něco dostat, získat. Chceme-li např. získat nějakou dovednost, musíme dát svoji energii a čas tomu, abychom se jí naučili. Když chceme vyhrát v loterii, musíme si vsadit apod.

Z Feng Ren Shui víme, že ve svém životě máme využívat tzv. Tři herce – Čas, Člověk a Prostor a Tři poklady – Nebesa, Člověk a Země. Pokud s nimi umíme správně pracovat, pak jsou čas a prostor našimi „spoluhráči“ a my máme jejich podporu v našich snahách dosáhnout cílů. Tato trojice je tak pro náš úspěch klíčová. Feng Ren Shui nás učí, že když dáme 1/3 a využijeme podpory času a prostoru, tak zbylé dvě třetiny dodají právě Nebesa a Země.

Co ale máme dát abychom dostali? Můžeme dávat jen to, co máme, co nám bylo dáno do vínku – svůj přirozený talent. Ten máme pro to, abychom ho věnovali těm, kteří ho nemají a potřebují ho ve svém životě. Doktor tak má věnovat svoji přirozenou schopnost uzdravovat ty, kterým zdraví chybí atd. Pokud tedy dáváme svůj talent, tak víme, že díky přirozenému fungování energií dostaneme něco na oplátku. Náš život je tak neustálou „směnou“ toho, co máme za to, co chceme.

Pozor ale na to, že naše směna musí být realistická. Nemůžeme měnit rozbité auto za nový dům apod. Stejně tak nemůžeme svůj talent nabízet těm, kteří ho nepotřebují. I zde tedy musí platit základní zákon rovnováhy. Jen tak je směna realistická.

Pokud tedy chceme ve svém životě kvalitu a vysokou hodnotu, musíme mít také něco hodnotného a kvalitního pro výměnu. Pokud tedy svůj talent rozvíjíme, jsme lepší než ostatní, poskytujeme kvalitnější službu, můžeme pak očekávat i vysokou kvalitu zpět. Pak od života dostáváme to, co chceme a v kvalitě, kterou požadujeme. Čím větší kvalitu nabízíme, tím větší kvalitu dostáváme. To je prostý přírodní zákon, který nás učí Feng Ren Shui.

Proto je tak důležité, abychom znali svůj talent a uměli ho rozvíjet. Díky typologii Feng Ren Shui (můžete si ji vypočítat v naší aplikaci zde: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.masterapp.personality&hl=en-GB nebo v app store). Více o typologii také zde: https://akademiestesti.wordpress.com/konzultace/typologie-a-charakter-osobnosti/ . Feng Ren Shui nás pak učí, jak tento talent posilovat, rozvíjet a jak využívat své nejsilnější stránky (to učíme na našem Základním kurzu Feng Ren Shui). Tím dokážeme ostatním nabídnout něco skutečně kvalitního a můžete pak od života očekávat i kvalitní a hodnotný život.

Pokud ale budeme jen průměrní, i naše očekávání mohou být jen průměrná. To je zákon rovnováhy a ten bezchybně pracuje v celém vesmíru a člověk je jeho nedílnou součástí.

JAK SI NASTAVIT VŠECHNY OBLASTI ŽIVOTA V ZÁŘÍ SE DOČTETE V NOVÉM HAPPYWEEKU NA ZÁŘÍ

HAPPYWEEK NA ZÁŘÍ - energie Feng Ren Shui pro všechny oblasti života
HAPPYWEEK NA ZÁŘÍ

přihlaste se včas na základní kurz feng ren shui na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Základní kurz Feng Ren Shui
Základní kurz Feng Ren Shui

kurz vision board

Kurz Vision Board
Kurz Vision Board Feng Ren Shui

Naučíme vás správně si stanovit svůj cíl a jak ho dosáhnout pomocí techniky Vision Board. Vše o kurzu zde:

SEMINÁŘ PO ČEM ŽENY TOUŽÍ

Cyklus čtyř prožitkových seminářů Po čem ženy touží  ( pro velký úspěch opakujeme)

Poznejte sami sebe a naplňte touhy ve svých životních rolích jako dcera, žena, matka a manželka.

Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - seminář po čem ženy touží
Feng Ren Shui – seminář po čem ženy touží

vaříme podle ročních období a pěti elementů

Feng Shui v kuchyni, zdravé a vědomé stravování, region/sezona, bylinky pro zdraví po celý rok. Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - načíme vás vařit podle ročních obodbí a pěti elementů
Feng Ren Shui – vaření podle ročních období a pěti elementů

TŘETÍ přednáška z cyklu feng ren shui v městské knihovně

Zveme vás na další pravidelný cyklus Feng Ren Shui přednášek v Městské knihovně v Praze. Třetí přednáška je na téma energie času podle Feng Ren Shui. Lístky na přednášku si můžete zakoupit na stránkách knihovny (https://www.mlp.cz/cz/akce/e25326-feng-ren-shui-energie-casu/ ) nebo přímo v pokladně před přednáškou. Těšíme se na vás :).

Čas je Jang a Jang = funkce. Zajišťuje tedy fungování i vašeho zdraví.
Seznam všech letošních přednášek najdete ZDE:
Feng Ren Shui - přednášky v Městské knihovně v Praze
Feng Ren Shui – přednášky v Městské knihovně v Praze

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.