VZTAHY: DVA KOHOUTI NA JEDNOM SMETIŠTI

V srpnu bylo ještě hodně aktivní a hravé energii díky vládnoucí Opici. V září ale přichází vládnout Kohout, který to vše myslí víc vážně. Rozhodně to nebude dobrá doba pro různé „vtípky“, utahování si z druhého apod. Budou nám vládnout poměrně silné individuální energie, kdy Kohout potřebuje být vnímán, „viděn“ a oceněn. Tím se máme podle Feng Ren Shui řídit.

Ve vztazích se tak může lehce stát, že se zde budou prát dva kohouti na jednom smetišti. To však energii vztahů vůbec neprospívá. Tato energie chce naopak vzájemné přijetí, zodpovědnost a empatii. O to více se tak musíte v září snažit zabývat se tím, co chce váš partner a ne tím, co chcete vy sami. Pokud byste se dostali na „vlnu“ prosazování sebe sama na úkor partnera, mohlo by to vyústit v nepříjemné boje mezi dvěma kohouty. A většina z vás asi již někdy viděla, jak takový kohoutí zápas vypadá. Často je to boj na život a na smrt.

Objednejte si analýzu vztahu s partnerem, tzv. partnerský korelát, který vám napoví, jak si vztah nastavit. Korelát si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Jak již jistě z Feng Ren Shui víte, Kohout má rád pochvalu, ocenění a uznání jeho zásluh. Pokud chcete své vztahy posilovat (a ne je ničit), pak se snažte věnovat svému partnerovi co nejvíce pozornosti. Všímejte si toho, co dělá, jak to dělá a snažte se ho podporovat. Hlavně nezapomeňte ho dostatečně chválit a ocenit výsledky jeho činnosti. Pokud se mu něco podaří, hned to vyzdvihněte, obdivujte jeho šikovnost, oceňte jeho výkon. To je hlavní a nejdůležitější motivací pro Kohouta.

Kohout se také zajímá o detaily. Věnujte jim proto dostatečnou pozornost i ve svých vztazích. To, nad čím jste vy, nebo váš partner, mohli mávnout rukou v období vlády Koně, může nyní být silným zdrojem bojovné energie a hádek. Pokud víte, že něco má své místo, svůj úhel, své nastavení, pak to co nejvíce dodržujte. Postavit skleničku někam, kam nepatří tak může být opravdu silným impulzem pro hádku. Maličkosti tak budou mít ve vztahu velkou důležitost.

S partnerem byste si také měli udělat inventuru svého dosavadního života. Zhodnoťte své dosavadní soužití, jak se vám daří a promluvte si o budoucnosti. Domluvte se na tom, co kdo a jak má zařídit tak, aby se vaše společná budoucnost vyvíjela co nejlépe. Rozdělte si úkoly.

Kohout a Kov v září mají také sklony ke kráse a dokonalosti. Snažte si proto krásu co nejvíce vychutnat. Zkrášlete si např. svůj domov, zajděte si do krásné restaurace apod. Krása dodá vašemu vztahu v září ten správný náboj.

JAK SI NASTAVIT VŠECHNY OBLASTI ŽIVOTA V ZÁŘÍ SE DOČTETE V NOVÉM HAPPYWEEKU NA ZÁŘÍ

HAPPYWEEK NA ZÁŘÍ - energie Feng Ren Shui pro všechny oblasti života
HAPPYWEEK NA ZÁŘÍ

přihlaste se včas na základní kurz feng ren shui na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Základní kurz Feng Ren Shui
Základní kurz Feng Ren Shui

kurz vision board

Naučíme vás správně si stanovit svůj cíl a jak ho dosáhnout pomocí techniky Vision Board. Vše o kurzu zde:

Kurz Vision Board
Kurz Vision Board Feng Ren Shui

zveme naše studenty na praktický seminář

sEMINÁŘ JE JIŽ TÉMĚŘ PLNÝ. ZBÝVÁ JEN PÁR MÍST. HLASTE SE PROTO CO NEJDŘÍVE NA DASA@BYU.CZ NEBO NA 602 556 479, ABYCHOM VÁM MOHLI REZERVOVAT MÍSTA A DODAT PODKLADY K SEMINÁŘI.

Naučte se správně využívat své znalosti Feng Ren Shui v praxi. Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - praktický seminář
Praktický seminář Feng Ren Shui

první přednáška z cyklu feng ren shui v městské knihovně

Zveme vás na další pravidelný cyklus Feng Ren Shui přednášek v Městské knihovně v Praze. První přednáška je na téma základní principy Feng Ren Shui. Lístky na přednášku si můžete zakoupit na stránkách knihovny (https://www.mlp.cz/cz/akce/e25324-zakladni-principy-feng-ren-shui/) nebo přímo v pokladně před přednáškou (jen pozor bývá vyprodáno). Těšíme se na vás :).

Seznam všech letošních přednášek najdete ZDE:
Feng Ren Shui - přednášky v Městské knihovně v Praze
Feng Ren Shui – přednášky v Městské knihovně v Praze

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.