ZÁŘÍ – A JE TU DOBA TŘÍDĚNÍ

Téma Feng Ren Shui na září 2019 – třídění

Chytrá Opička v srpnu nám měla poradit co jak udělat, abychom co nejlépe využili plody naší činnosti v tomto roce. Sama ale nerada něco dělá a tak to nechala až na svého nástupce Kohouta, který přichází vládnout právě v září.

Energie tohoto měsíce je již velmi výrazně ovlivněna fází Kovu. Je to energie, která se stahuje dovnitř, aby zabezpečila sílu na období zimy, kdy nám okolní energie tolik síly již nedá. Vše, co sklidíme, tak má hlavně sloužit k tomu, abychom měli dostatek energie v následujícím období, kdy energie budou velmi nízké a zdroje energie budou téměř nulové.

Feng Ren Shui nás učí žít podle sezon. Vnitřní kniha Žlutého císaře jasně říká: „Žijte podle energií Jinu a Jangu a využívejte správně energie sezon. Pak se dožijete dlouhého věku ve zdraví.“ (parafrázováno). V září bychom tak opravdu měli „fyzicky“ sklidit všechnu naši letošní úrodu – tj. výsledky naší práce. Vše, co se nám podařilo, bychom měli nyní zpracovat tak, aby nás to posílilo a dodalo energii pro příští období. Energie září je pod vládou Kohouta, který je spojen s energií Gua 7. Tato oblast života (Gua 7) patří k naší budoucnosti. Tuto energii máme využívat k tomu, abychom si zajistili bohatou a prosperující budoucnost, pro kterou budeme mít dostatek sil.

V praxi naší moderní doby to znamená, že bychom si měli udělat inventuru svého života a našeho dosavadního (letošního) snažení. Výsledky pak rozdělte do dvou základních skupin: 1.Potřebuji pro svoji budoucnost

2.Nepotřebuji pro svoji budoucnost

Toto základní třídění je velmi důležité. Vše co nepotřebujeme, ale z nějakého důvodu si stále chceme ponechat, nám bude zbytečně brát důležitou energii, kterou bychom měli věnovat tomu, co potřebujeme. Tím si svoji energii značně snížíme a budování naší budoucnosti tak bude o to těžší a složitější. Proto bychom tyto záležitosti měli ze svého života vyloučit úplně.

Skupinu, do které spadají věci (ale např. i lidé), které potřebujeme pro svoji budoucnost bychom měli v tomto měsíci zpracovat. Všemu bychom tak měli přiřadit správnou funkci (co a jak má fungovat, aby nám to správně sloužilo), k čemu to budeme používat, jak to chceme používat a jak nám to zajistí naši budoucnost. Je to stejné jako při zpracovávání úrody: něco spotřebujete hned, něco naopak zavaříte, zakonzervujete či zmrazíte na pozdější dobu, kdy nebude čerstvá úroda k mání.

Při zpracovávání dávejte velký důraz na detail. Vše si řádně rozmyslete, uvažujte o každém kroku, který je třeba udělat. Vše musíte dát dohromady tak, aby to v celku dobře fungovalo. Nebuďte v této činnosti ledabylí. Pro některé lidi je práce s detailem dosti „otravná“ a tak možná bude lepší, když požádají někoho jiného, aby určité aktivity pro ně zpracoval. Rozhodně si však dejte vše do pořádku. Ten je základním předpokladem dobrého fungování energie Kovu, která nám nyní vládne.

JAK SI NASTAVIT VŠECHNY OBLASTI ŽIVOTA V ZÁŘÍ SE DOČTETE V NOVÉM HAPPYWEEKU NA ZÁŘÍ

HAPPYWEEK NA ZÁŘÍ - energie Feng Ren Shui pro všechny oblasti života
HAPPYWEEK NA ZÁŘÍ

přihlaste se včas na základní kurz feng ren shui na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Základní kurz Feng Ren Shui
Základní kurz Feng Ren Shui

kurz vision board

Naučíme vás správně si stanovit svůj cíl a jak ho dosáhnout pomocí techniky Vision Board. Vše o kurzu zde:

Kurz Vision Board
Kurz Vision Board Feng Ren Shui

zveme naše studenty na praktický seminář

sEMINÁŘ JE JIŽ TÉMĚŘ PLNÝ. ZBÝVÁ JEN PÁR MÍST. HLASTE SE PROTO CO NEJDŘÍVE NA DASA@BYU.CZ NEBO NA 602 556 479, ABYCHOM VÁM MOHLI REZERVOVAT MÍSTA A DODAT PODKLADY K SEMINÁŘI.

Naučte se správně využívat své znalosti Feng Ren Shui v praxi. Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - praktický seminář
Praktický seminář Feng Ren Shui

první přednáška z cyklu feng ren shui v městské knihovně

Zveme vás na další pravidelný cyklus Feng Ren Shui přednášek v Městské knihovně v Praze. První přednáška je na téma základní principy Feng Ren Shui. Lístky na přednášku si můžete zakoupit na stránkách knihovny (https://www.mlp.cz/cz/akce/e25324-zakladni-principy-feng-ren-shui/) nebo přímo v pokladně před přednáškou (jen pozor bývá vyprodáno). Těšíme se na vás :).

Seznam všech letošních přednášek najdete ZDE:
Feng Ren Shui - přednášky v Městské knihovně v Praze
Feng Ren Shui – přednášky v Městské knihovně v Praze

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.