MÁTE TOHO MOC? ZAČNĚTE DĚLAT POŘÁDEK – RADÍ FENG REN SHUI SRPNA

Léto a s ním silné aktivní energie Ohně nám mají zajistit hojnou úrodu na další období. Je to míněno jak fakticky (tj. skutečnou úrodu potravin), tak i obecně (vztahuje se na hojnost v celém životě). V létě se nám tak mohou „vyrojit“ mnohé příležitosti, nápady, možnosti, nové kontakty apod., které nás lákají, abychom je využili.

Jak víme z Feng Ren Shui, jsou však energie hojnosti velmi silné a mohou být i výrazně vyčerpávající. Proto také platí pravidlo: kdo chce víc, nemá nic. Přílišná rozmanitost a velké množství možností patří k energii Dřeva. To rodí Oheň, což znamená, že v nás tyto různé možnosti mohou zapálit náš vnitřní Oheň a my můžeme po všech těch možnostech začít silně toužit a vnést si je do života. Ale pokud je toho moc, může toho být příliš. Zde velmi dobře musí fungovat rovnováha, která je základem pro spokojený život (rovnováha je základní řád celého vesmíru a přírody, tedy i našeho života). V tomto případě jednoduše využíváme práci s fázemi (elementy), kdy Dřevo je dáno do rovnováhy Kovem.

Přílišné Dřevo tak můžeme „osekat“ ostrým Kovem a tím se zbavíme nadbytku toho, co by nás v životě jen vyčerpávalo. Pokud patříte k hospodyňkám, které si pěstují své vlastní ovoce a zeleninu, tak dobře znáte ten pocit: „Co s tím vším budu dělat.“, když se úroda opravdu zadaří. Pak máte tolik plodů, že je nestačíte zpracovat. A stejně tak je to obecně i v našem životě. A právě období srpna má sloužit k tomu, abychom si začali dělat základní pořádek v našem životě, v našich činnostech a začali si pomalu nastavovat pravidla co a jak budeme řešit. Na příkladu úrody to např. může být: něco sníme syrové, něco zavaříme, něco dáme do mrazáku, něco rozdáme…atd.

Období třídění přijde až v září, takže není nutné již nyní dělat „čistky“ a zbavovat se věcí a činností, které nám nic nepřinášejí, kromě vyčerpání a únavy. V srpnu však máme pomalu uvažovat o tom, co z toho, co se nám naskytlo, budeme opravdu potřebovat, budeme to umět využít pro svůj další život a co se naopak začíná jevit jako zbytečný nadbytek, který by nás jen vyčerpal. Pokud si to takto v srpnu utřídíte, pak můžete v září lehce začít třídit a rozhodovat o tom, co si ponechat a čeho se naopak zbavit.

jak si nastavit všechny oblasti života v srpnu se dozvíte v novém happyweeku zde

HAPPYWEEK SRPEN
HAPPYWEEK SRPEN

přihlaste se včas na základní kurz feng ren shui na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Základní kurz Feng Ren Shui
Základní kurz Feng Ren Shui

kurz vision board

Naučíme vás správně si stanovit svůj cíl a jak ho dosáhnout pomocí techniky Vision Board. Vše o kurzu zde:

Kurz Vision Board
Kurz Vision Board Feng Ren Shui

zveme naše studenty na praktický seminář

Naučte se správně využívat své znalosti Feng Ren Shui v praxi. Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - praktický seminář
Praktický seminář Feng Ren Shui

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.