OPICE V SRPNU VOLÁ: ALOU ZPÁTKY DO PRÁCE

Pokud jste si v červenci „nevybrali“ svůj klídek a pohodu, pak v srpnu vám ho již tolik nezbývá. Pohodová Koza je totiž vystřídána aktivní a někdy i dosti panovačnou Opicí. Proto je srpen podle Feng Ren Shui velmi vhodný měsíc na vrácení se zpět k práci. Energie roku jsou v srpnu ještě dosti jangové, tj. aktivní (i když jsme se od letního slunovratu již dosti ponořili i do jinových energií), ale s přibývajícími dny začnou slábnout a nám bude aktivní energie ubývat. Proto bychom si ještě v srpnu měli vyhrnout rukávy a udělat toho co nejvíce stihneme, abychom si pak v podzimních měsících zbytečně nevyčerpali důležitou životní energii.

Červenec jste také měli využít k uvědomění si své situace ve firmě či své kariéře. Měli jste zhodnotit svoji současnou situaci, co se vám za první rok podařilo a co je ještě třeba udělat do konce roku. Pokud jste si v tom udělali jasno, pak s Opicí bude dost jednoduché to rychle udělat. Opice opravdu ví, jak v každé situaci postupovat a ráda to dělá rychle. Je to jangové, tedy velmi aktivní zvíře. Proto byste v srpnu již neměli otálet, ale pustit se rovnou do práce.

Pokud máte před sebou nějaká rozhodnutí a potřebujete nalézt to nejlepší řešení, pak se do toho pusťte právě v srpnu a využijte k tomu vše co znáte z Feng Ren Shui. Opice je velmi chytrá a pomůže vám rychle najít to nejlepší řešení. Jakmile ho najdete, nečekejte a hned se pusťte do jeho realizace. Rychlost Opice vám dá náskok před ostatními. V srpnu tak platí důležité pravidlo pana Tomáše Bati: DNES, NE ZÍTRA. V srpnu je v tom velká síla, tak na nic nečekejte a udělejte to hned. Uvidíte, jak vás to rychle a snadno posune o velký kus směrem k vašim letošním cílům.

Máte ty správné lidi ve svém týmu? Objednejte si rozbor jejich typologie, silných/slabých stránek a přirozeného talentu na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479.

V srpnu je také důležité správně delegovat činnosti na ty správné lidi. Pokud něco neumíte, nebo vás něco nebaví, najděte si na to lidi, kteří se v tom vyznají a dělají to rádi. Dokážou tak pro vás danou činnost udělat lépe, než kdybyste ji museli dělat sami. Navíc vás práce, která vás nebaví, může v srpnu opravdu hodně vyčerpat a „otrávit“. Pak nastane nechuť takovou práci dělat a vy přijdete o velkou výhodu energií srpna – rychle se posunout kupředu.

Pokud využijete správně energie Opice v srpnu, půjde vám práce rychle a snadno od ruky a budete mít vše hotovo dříve, než se nadějete.

jak si nastavit všechny oblasti života v srpnu se dozvíte v novém happyweeku zde

HAPPYWEEK SRPEN
HAPPYWEEK SRPEN

přihlaste se včas na základní kurz feng ren shui na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Základní kurz Feng Ren Shui
Základní kurz Feng Ren Shui

kurz vision board

Naučíme vás správně si stanovit svůj cíl a jak ho dosáhnout pomocí techniky Vision Board. Vše o kurzu zde:

Kurz Vision Board
Kurz Vision Board Feng Ren Shui

zveme naše studenty na praktický seminář

Naučte se správně využívat své znalosti Feng Ren Shui v praxi. Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - praktický seminář
Praktický seminář Feng Ren Shui

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.