SRPEN – KONČÍ „NICNEDĚLÁNÍ“

Prázdniny jsou sice ve své polovině, ale energie s naším kalendářem moc nesouzní. A tak ze sladkého nic nedělání v červenci, kterému vládla milá Koza, se stává aktivní a neposedná Opička. Ano, v srpnu nám vládne toto velmi chytré, ale také aktivní zvíře – Opice. A Feng Ren Shui nám radí, co s tím.

Navíc se nám přidává další aspekt a to je „jev druhé poloviny“. Všichni to víme: druhá polovina je vždy kratší, než ta první. Neděle (druhá polovina víkendu) je kratší, než sobota, druhá polovina dovolené je kratší, než první. Druhá polovina divadelního představení je kratší, než první…. atd. atd. Je to tím, že první polovina je vždy blíže začátku a je dále od konce, než ta druhá. Ta je konci blíže a jak také víme, ke konci se vždy vše zrychluje. V srpnu tento fenomén druhé poloviny je navíc aktivován jangovou energií Kovové Opice.

Opice nám začíná „lézt do hlavy“. Je to energie, která ráda přemýšlí, vymýšlí, neustále něco řeší. Víme, že Opice je nejchytřejší zvíře zvěrokruhu. A přemýšlení je vlastně neustálá aktivita a rozhodně nás nenechá v klidu odpočívat. Proto vždy doporučujeme, abyste si vzali dovolenou raději v červenci než v srpnu. V červenci je obecně větší klid a lidé více myslí na dovolenou, než na práci. V srpnu se to ale otáčí a i když je to stále doba dovolených, lidé mají tendenci více myslet na práci, než na dovolenou.

Objednejte si analýzu své typologie, svého přirozeného talentu a silných stránek a buďte sami sebou, žijte svůj život. Konzultaci si objednejte na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Pokud jste tedy využili červencové energie k příjemné a uvolňující dovolené, pak můžete naplno využít energie srpna, které vás dobře přenesou zpět do aktivní činnosti. Navíc jste měli v červenci využít Mezidobí Země pro uvědomění si toho, co ještě musíte tento rok udělat i s ohledem na rok další a navíc i s ohledem na celé nové dvanáctiletí, které příští rok začíná. Pokud jste to udělali, tak Opice má ty správné „náboje“. Opice si vždy ví rady, vždy ví co a jak. Takže pokud jste si ve svém životě v červenci udělali více jasno, pak vám nyní Opice ukáže, co máte dělat.

V srpnu se proto můžete pustit do řešení svých plánů a nastavení fungování všech aktivit. Půjde vám to snadno a poměrně rychle, protože Opice vždy ví hned, co se má dělat. Pozor jen na to, že Opice sice ví, ale neznamená to, že to také chce sama vykonat. Takže pokud váš plán zahrnuje činnosti, které nemáte rádi nebo je neumíte, tak je raději delegujte na někoho jiného. Pokud to nejde a přeci jen vám to vše skončí v klíně, pak si musíte najít způsob, jak tyto činnosti provádět tak, aby vás to bavilo. Opice se ráda baví a dělá jen ty věci, které jí přijdou zábavné nebo příjemné.

Když jsme u té zábavy, tak v srpnu bychom neměli ještě úplně naplno „tvrdě jet“ jen v práci. Opice opravdu potřebuje zábavu a ráda se baví. Proto ještě co nejvíce využijte srpnové krásné dny a počasí k tomu, abyste si vychutnali poslední zbytky léta. Opice má ráda společnost. Můžete tak pořádat různá setkání s přáteli, posezení na zahradě, nebo v příjemné restauraci apod. Prostě se ještě co nejvíce bavte, než přijdou již dost „suché“ energie září, kdy Kov bude mít opravdu již velký vliv na naše činnosti i náladu.

jak si nastavit všechny oblasti života v srpnu se dozvíte v novém happyweeku zde

HAPPYWEEK SRPEN
HAPPYWEEK SRPEN

přihlaste se včas na základní kurz feng ren shui na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

kurz vision board

Naučíme vás správně si stanovit svůj cíl a jak ho dosáhnout pomocí techniky Vision Board. Vše o kurzu zde:

zveme naše studenty na praktický seminář

Naučte se správně využívat své znalosti Feng Ren Shui v praxi. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.