VYCHUTNEJTE SI KRÁSU ROZMANITOSTI

Léto nám v plné míře ukazuje rozmanitost a hojnost přírody. Vše kvete, zraje a my vidíme, že se všemu opravdu daří. Bohatost a různorodost přírody je tak krásným a přirozeným symbolem bohatství našeho života.

Jak jsme již několikrát zdůraznili, Koza potřebuje mít jistotu a pocit zabezpečení. A právě hojnost a bohatost jsou energie, které toto zabezpečení nabízejí. Tuto energii podpoříte v červenci právě tím, že budete co nejvíce času trávit v přírodě. V ní si uvědomíte, že vše je barevné, různorodé, pestré, bohaté a plné. Budete cítit skutečnou energii bohatství. Uvědomíte si, že dnešní představa bohatství – peníze, není tou správnou energií. Peníze jsou velmi „jednoduché“, jsou jen jednou energií. Ale bohatství je o rozmanitosti a různorodosti. Pokud si toto uvědomíte, pak pochopíte, že bohatost života není jen ve velikosti bankovního konta, to by bylo pro život až příliš málo. Bohatost znamená různorodost, pestrost, rozmanitost (naši studenti vědí: Gua 4 🙂 ).

V roce Vepře si to můžete vyzkoušet i s jídlem. Připravte bohatou tabuli plnou jídla, kdy na každém talíři, každé misce bude jiné jídlo. A nemusí ho být mnoho. Stačí jen pár kousků od každého. Pak se na tuto tabuli podívejte a vnímejte, jaký máte pocit. To, že na každém talíři je jiné jídlo (i když jen pár kousků), budete mít pocit bohatosti, hojnosti. Když to samé uděláte, ale dáte na stůl jen jednu velkou mísu plnou hromady jednoho jídla (a může to být klidně i drahý kaviár, abyste si tu bohatost nějak „podtrhli“), budete mít pocit, že to není ono, že něco chybí, že ta tabule je chudá….. A přesně tak vnímáme celý svůj život. Díky jeho pestrosti je bohatý a plný. Pokud je ale zaměřen jen na jednu věc (i když jí je hoooodně), je život chudý a nenaplňující.

V červenci si vychutnejte rozmanitost. Uvědomte si, co vše máte, co vše můžete prožívat a vychutnávat si to plnými doušky. A pokud budete mít pocit, že váš život je chudý, příliš jednotvárný, že v něm něco chybí, pak si to začněte do svého života doplňovat. Energie Kozy vám to pomohou dobře vnímat.

jak využít energie července pro ostatní oblasti vašeho života se dozvíte v novém happyweeku zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK červenec
HAPPYWEEK – energie Feng Ren Shui na červenec

přihlaste se včas na základní kurz feng ren shui na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479. vše o kurzu zde:

přehled všech podzimních seminářů, kurzů a přednášek najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.