VZTAHY V ČERVENCI – ROMANTIKA

Akční až „bláznivé“ energie června pod vedením Koně střídají daleko jemnější a milejší energie července, kterému vládne něžná Koza. Tato energie by se tak měla co nejvíce projevit i ve vašich vztazích. Léto přímo vybízí k romantickým procházkám, výletům a pobytům v přírodě. Koza není náročná a proto není nutné jezdit na Maledivy, abyste přinesli romantickou energii do svých vztahů. Koze stačí se projít po louce, nasbírat luční kvítí, nebo si vychutnat procházku osvěžujícím lesem. K romantice rozhodně patří východy či západy slunce. Příjemné posezení ve dvou a sledování zapadajícího slunce v romantickém objetí dá vašemu vztahu daleko více, než posezení v drahé restauraci u drahé večeře.

Koza miluje přírodu a zvířata. Proto byste toho měli v červenci využít. S partnerem byste měli do přírody vyrazit a jen tak si užívat její přirozené krásy. Nejde o nic vyumělkovaného, ani náročného. Vůně louky či lesa dodá vašemu vztahu krásnou energii. Je lepší si vyjet s partnerem na piknik za město, než se plahočit letadlem přes celou zeměkouli. Jak jsme si již říkali, Koza opravdu není náročná. Pro ni je důležitý ten daný okamžik, krásný prožitek ve dvou, než jeho „peněžitá hodnota“.

Hodíte se k sobě? Objednejte si analýzu vztahu s vaším partnerem – tzv. korelát na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Koza má také ráda příjemnou společnost. Proto byste měli se svým partnerem jít do společnosti lidí, které máte rádi. Nejde již o bujaré veselí, které vládlo s Koněm v červnu, ale spíše o milé setkání, povídání a souznění na krásném a příjemném místě.

Víme také, že Koza potřebuje pro svoji spokojenost a štěstí pocit jistoty a zabezpečení. Proto byste měli svého partnera právě v červenci ujistit o své lásce, o tom, že je vám s ním dobře. Objetí a pevné sevření bude mít velkou moc a váš vztah nesmírně posílí. Proto se snažte trávit se svým partnerem v červenci co nejvíce času. Ukažte mu, jak vám na něm i na vašem vztahu záleží a že je pro vás celoživotně důležitý. Buďte svému partnerovi oporou a životní jistotou. To vše mu dejte najevo právě v tomto měsíci.

Velkou vášeň a strhující vzrušení je v červenci vystřídáno něhou a romantikou. Snažte se být na svého partnera co nejněžnější. Projevy své lásky dejte najevo jasně, ale jemně. Upevněte společně ve svém vztahu své JEDNO.

jak správně využít energie července i v ostatních oblastech života se dozvíte v novém happyweeku zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK červenec
HAPPYWEEK – energie Feng Ren Shui na červenec

přihlaste se na základní kurz feng ren shui na dasa@byu.cz nebo 602 556 479. vše o kurzu zde:

seznam všech seminářů, kurzů a přednášek na podzim 2019 najdete zde:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.