FENG REN SHUI – NADŠENÍ JE MOTOR BUDOUCNOSTI

Stále opakujeme jednu důležitou skutečnost: budoucnost nám přináší vše nové. Vše nové, co si do života pořídíme pak ovlivňuje naši budoucnost. A také víme, že vše nové musíme vytvořit. Jinak nic nového nevznikne. Proto je energie budoucnosti spojená s energií tvoření.

Feng Ren Shui - energie budoucnosti

Tvoření může být jak bolestivé (těžké, komplikované, vyčerpávající), tak ale také radostné a plné nadšení. Všechno má své dvě strany téže mince. Je na nás, na kterou se budeme soustředit, a kterou se budeme snažit co nejvíce využít. A protože v červnu jsou silné energie Koně a Ohně, měli bychom si v tomto měsíci vybrat radost a nadšení.

Energie času nám tak říká, že v červnu bychom si do svého života měli pořizovat jen to, co v nás vyvolá radost. Dále nám říká, že do získání této radosti bychom měli vložit co nejsilnější nadšení. Čím větší energii nadšení vložíme, tím lépe této nové radosti dosáhneme. Nejen že nám to půjde rychleji, ale také snadněji. Proto v červnu můžeme dosáhnout i velkých věcí s pocitem pohody a bez zbytečného vyčerpání, pokud do toho půjdeme s nefalšovaným nadšením.

Nadšení je silná energie Koně a jak víme, Kůň na své cestě k cíli nemusí tolik přemýšlet. Jeho hlavním motorem je právě nadšení a vášeň. Pokud se tedy v červnu pro něco opravdu zahoříte (ale pozor, musí to být zahoření, které vychází z vašeho srdce, ne proto, že jste něco u někoho viděli a proto byste to chtěli také), pak si za tím prostě jděte. Nepřemýšlejte o složitostech, nehledejte zbytečné komplikace. Prostě si jděte pro svůj cíl a prožívejte tu největší radost.

jak správně využít energie června i v ostatních oblastech vašeho života se dozvíte v novém HAPPYWEEKU zde:

HAPPYWEEK červen
Jak správně využít energie června podle Feng Ren Shui se dozvíte v novém HAPPYWEEKu

přihlaste se na základní kurz feng ren shui zde:

Pro velký zájem znovu otevíráme Základní kurz Feng Ren Shui. Přihlásit se můžete na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479. Vše o kurzu ZDE:

PŘEHLED VŠECH KURZŮ, SEMINÁŘŮ A PŘEDNÁŠEK NA PODZIM 2019 NAJDeTE ZDE:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.