ABY VÁM KŮŇ DOBŘE SLOUŽIL, MUSÍTE HO UMĚT ZKROTIT

Divocí koně jsou krásní. Volní, nespoutaní, svobodní. Představují krásu, kterou jsme my lidé vždy uchváceni. Je to energie, která vždy přitahuje naši pozornost. Někdy tak silně, že nejsme schopni od divokých koní odtrhnout oči. Mohli bychom se na ně dívat do nekonečna. Probouzejí v nás touhu být svobodní, volní a divocí. Chceme být jako oni. Běžet, když máme chuť běžet, pást se, když máme hlad, jen tak se procházet, když se nám zlíbí…. Prostě dělat si to, co nás v danou situaci napadne. Divocí koně nemají směr, nemají plán, nemají cíl. Jejich cílem je svoboda a volnost.

Feng Ren Shui - pravidla v červenci

Ale i ti nejvíce svobodní a nejvolněji žijící lidé (kultura), Indiáni, věděli, že aby mohli sílu a energii koně využít, musejí ho nejprve zkrotit. Jen tak může být kůň ku prospěchu člověka. A proto chcete-li energii Koně využít, musíte ji umět zkrotit, dát jí jasný směr, ukázat cestu a dát řízení. Teprve pak můžete sílu Koně vypustit a nechat ji jednat naplno.

Energii Koně tak můžete velmi dobře využívat při dosahování svých cílů. Ale aby váš Kůň mohl k cíli doběhnout, musíte mu ho nejprve ukázat (k tomu využíváte energie Draka). Ale nejen to, musíte mu také ukázat, kterou cestou se chcete k cíli vydat (cestu určíte s pomocí energie Hada). Aby se energie chovala způsobem, který potřebujete, musíte ji také řídit. Proto Kůň musí vědět, koho k cíli má dovést. Kdo bude Koně řídit, kdo mu bude dávat povely a jak se má na základě povelů chovat. A to je spojení ohnivých energií Koně s energií vedení – energie Kovu. Nic ve vesmíru nefunguje pouze chaoticky. Vše má daný řád. Jen tak může cokoliv fungovat. Řád zajišťuje funkci a Kůň jí pomáhá naplnit svojí silnou energií.

jak využívat energie června i v ostatních oblastech života se dozvíte v novém HAPPYWEEKU zde:

HAPPYWEEK červen
Jak správně využít energie června podle Feng Ren Shui se dozvíte v novém HAPPYWEEKu

přihlaste se na základní kurz feng ren shui

Pro velký zájem jsme připravili další Základní kurz Feng Ren Shui. Přihlášky zasílejte na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479. Vše o kurzu ZDE:

PŘEHLED VŠECH KURZŮ, SEMINÁŘŮ A PŘEDNÁŠEK NA PODZIM 2019 NAJDETE ZDE:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.