DOMOV V ČERVNU: I KŮŇ POTŘEBUJE SVOJI STÁJ

Z Feng Ren Shui víme, že energie domova patří do tzv. Gua 8. Je to energie, která představuje jakousi „jeskyni“, která nám má poskytovat bezpečí a pocit domova. Je to energie, která nám dává možnost uzavření. Ale nejen to. Je to také energie, která nám má umožnit najít cestu k cíli, ke kterému se pak máme vydat. Z Gua 8 se máme dostat do Gua 9 a to je „domovem“ energie Koně.

Feng Ren Shui - domov v červnu
Kůň miluje volnost, ale potřebuje také místo, kam se může vracet.

Domov je tak velmi důležitý právě pro energii Koně. Ale samozřejmě funguje v této době jinak, než v jiných měsících roku. Každé zvíře zvěrokruhu si chce svůj domov užívat jiným způsobem. To, k čemu potřeboval domov Had v květnu, nebude energii Koně stačit. Naopak, mohlo by ji to omezovat a vyčerpávat.

Domovem Koně jsou především široké (až nekonečné) pastviny a stáj. Kůň potřebuje většinu času trávit v otevřeném prostoru – na pastvině. Proto byste měli v červnu trávit co nejvíce času venku. A tím nemyslíme jen „venku jako venku“, ale mimo domov. Červen nás vybízí k tomu, abychom chodili co nejvíce do společnosti. Měli bychom být co nejvíce mezi lidmi. Měli bychom si užívat dobré nálady, příjemné atmosféry různých akcí a být při tom co nejvíce aktivní. Nemáme tedy čekat, až nás někdo někam pozve. Máme naopak sami vyrážet ven. Aktivní ale můžete také být tím, že budete u sebe doma pořádat různé akce. Můžete tak např. zorganizovat zahradní party, uspořádat domácí „mejdan“ apod. Rozhodně byste neměli v tomto měsíci být „uzavření“ u sebe doma a stranit se společnosti.

Objednejte si analýzu vaší typologie, silných stránek a přirozeného talentu. Znát sama sebe je základ života. Konzultaci si můžete objednat na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Volnost energie nejvíce pocítíte ve volné přírodě. Zde bude vnímat její různorodost, bohatost a svobodu. Energie přírody člověka uvolňuje. Stejně jako Kůň miluje volný pohyb v přírodě, i člověk má v přírodě pocit, že se chce rozeběhnout a jen tak bez cíle běžet. Hlavně se uvolnit a pustit vše z hlavy. Proto byste měli v červnu trávit dostatek času i v přírodě.

Chcete využívat principy Feng Ren Shui ve svém každodenním životě? Přihlaste se do naší uzavřené skupiny Feng Ren Shui na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/fengrenshui/ Probíráme zde praktické tipy a doporučení pro každodenní život.

Ale i ten nejdivočejší Kůň nemůže celý život prožít jen venku. Každý Kůň potřebuje svoji stáj. Je to místo, kde může dobře regenerovat svoji energii, odpočinout si, posílit se a pak s novou silou zase vyrazit na další akce. Váš domov by tak v červnu měl sloužit hlavně jako místo pro regeneraci a odpočinek. Buďte ale otevření a nenechte se doma zavřít. Měli byste doma trávit jen tolik času, kolik potřebujete ke své regeneraci. Zbytek času se věnujte různorodým aktivitám. Kůň má rád pestrost a rozmanitost. Rozhodně se nesmíte doma nudit.

Vše o energiích června ve všech oblastech vašeho života v novém HAPPYWEEKu zde:

HAPPYWEEK červen
Jak správně využít energie června podle Feng Ren Shui se dozvíte v novém HAPPYWEEKu

ZÁKLADNÍ KURZ FENG REN SHUI

Pro velký zájem jsme na podzim 2019 připravili další Základní kurz Feng Ren Shui. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479. Vše o kurzu zde: ZÁKLADNÍ KURZ FENG REN SHUI

Základní kurz Feng Ren Shui
Základní kurz Feng Ren Shui

PŘEHLED VŠECH KURZŮ, SEMINÁŘŮ A PŘEDNÁŠEK NA PODZIM 2019 NAJDETE ZDE: VZDĚLÁVÁNÍ FENG REN SHUI

PŘIHLÁŠKY ZASÍLEJTE NA DASA@BYU.CZ NEBO 602 556 479

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.