KDYŽ DODRŽÍTE SVŮJ PLÁN DOSÁHNETE SVÉHO CÍLE

„Já nic neplánuji, já to vše beru tak, jak do jde….“
Feng Ren Shui - plán vede k cíli
Feng Ren Shui – plán vede k cíli

Toto čím dál tím více můžete slyšet od různých lidí. Dnešní moderní společnost je zaměřena hlavně na svobodu, co nejméně zodpovědnosti a problémy řeší, až když nastanou. To je sice fajn – tedy může se to tak jevit – ale ve svém důsledku to často končí průšvihem.

Feng Ren Shui nám ukazuje, jak vše funguje v rámci energií. Máme tzv. dva různé pohledy na energii – její obnova/regenerace a její průběh (tj. jak probíhá, funguje, co způsobuje, k čemu nám v životě slouží apod.). A právě pro obnovu energie (tj. aby se regenerovala a umožnila pokračování života) je velmi důležitá tzv. energie Nebes, energie Kovu. A ať se nám to líbí nebo ne, bez této energie není život možný. A v případě, že jí máme málo nebo slabou, zhoršuje se proces regenerace naší energie, tělo slábne, špatně (nebo vůbec) se brání napadení zvenčí, je náchylnější k nemocem a to vše vede i ke zkracování života. Takže být „free“ je možná nějakou dobu fajn, možná je to trend, ale nemusí to končit šťastně.

Objednejte si konzultaci analýzy své typologie a přirozeného talentu na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Abychom tedy podporovali obnovu naší energie, musíme posilovat a harmonizovat energii Nebes – Kovu. K této energii patří mimo jiné i pravidla, řád a systém. Proto je plánování a dodržování plánů tak důležité. Nejen, že nám pomůže snadněji a rychleji dosáhnout našich cílů, ale díky nim také podporujeme regeneraci vlastní energie.

A protože v květnu vládne Had, je to ideální měsíc na vytvoření velmi kvalitních plánů se všemi souvislostmi. Právě Had umí vytvořit plán, který vás snadno a jistě dovede k cíli. Stačí ho pak již jen dodržovat – krok za krokem. Plán jako takový posílí i energii „Nebes“ – tj. dostanete navíc i jejich „podporu“.

jak správně využít energie května ve všech oblastech života se dozvíte v novém happyweeku zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na květen
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na květen

PŘIHLASTE SE NA NAŠE AKTUÁLNÍ KURZY A SEMINÁŘE

základní kurz feng ren shui

Základní kurz Feng Ren Shui
Základní kurz Feng Ren Shui

Pro velký zájem připravujeme na podzim další Základní kurz Feng Ren Shui. Pro absolventy tohoto kurzu je připraven navazující Velký kurz Feng Ren Shui, který končí vrcholem tohoto umění – Knihou proměn I Ťing (Yi Jing). Po absolvování Velkého kurzu se můžete stát poradci Feng Ren Shui. Více kurzu ZDE.

kurz přirozený talent – 23. – 24.5. 2019

Další kurz, díky kterému poznáte své pravé Já, svůj přirozený talent, silné stránky a životní potenciál. Dozvíte se, jak svůj talent máte rozvíjet a budovat a čím se v životě zabývat, jaké si vybrat povolání, abyste svůj talent co nejvíce naplnili. Vše o kurzu zde:

Feng Ren Shui - typologie a přirozený talent
Kompletní rozbor typologie Feng Ren Shui

kurz vision board – 5.6. 2019

Po úspěšném jarním kurzu pořádáme již druhý kurz Vision Board, kde se naučíte jak si správně nastavit svůj cíl a jak k němu vytvořit správnou cestu. Vše o kurzu zde:

Vision Board podle Feng Ren Shui
Jak si správně nastavit cíl a cestu podle Feng Ren Shui. Foto: freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.