PŘEMÝŠLENÍ JE TÍHA

Nepřemýšlejte – vymýšlejte

Feng Ren Shui - přemýšlení vytváří tíhu Země
Přemýšlení spotřebovává hodně vaší energie

Protože nám v květnu vládne Had, bude velký důraz na přemýšlení. I když je Had ohnivé zvíře (pozor, je také zemité zvíře), přemýšlení patří i k energii Země. A ta přináší tíhu. Takže čím více budete přemýšlet, tím větší tíhu si budete dávat do života. Jistě si vzpomenete na pohádku Nesmrtelná teta. Kromě jiných hrdinů zde mají své role také Štěstí a Rozum. A když Rozum předá svůj rozum Matějovi, tak říká: „Nějak se mi ulevilo.“ 🙂 A to je přesně to, o čem zde mluvíme – přemýšlení (rozum) je tíha.

Abychom se v květnu „neupřemýšleli“ k smrti, je důležité si na to dávat pozor, protože Had nás k tomu bude svádět. Není to tak o tom, že budeme přemýšlet o mnoha věcech najednou. Ale může to být, že příliš budeme přemýšlet o každé jednotlivé věci. Můžeme mít pocit, že nás to „nepustí“, stále nás to bude vracet k tomu, abychom o tom přemýšleli dál a dál.

Přihlaste se včas na kurz Přirozený talent 23. – 24. května na dasa@byu.cz nebo 602 556 479.

Tíha přemýšlení může vést k vyčerpání. Vyčerpání může vést k zastavení a to zase může vést k zablokování toku (průchodu) energie. Země (přemýšlení) zde může blokovat Vodu (tok, plynutí) a ta se může prohloubit. A hluboká Voda znamená deprese.

Největší sklony k tomuto „tíživému“ přemýšlení mohou mít právě lidé, kteří mají ve své typologii energie Hada (nechte si zpracovat analýzu své typologie na dasa@byu.cz nebo 602 556 479). Pokud k nim patříte, pak pro vás může být květen velmi tíživý měsíc a je potřeba ho překonat. Můžete opravdu prožívat stavy depresí, smutku, nebo dokonce silného strachu. Na to je potřeba být připraven a snažit se tomu co nejvíce předcházet. I když jsou právě Hadi často silnými introverty, dělá jim dobře příjemná a kvalitní společnost lidí. Proto by Hadi neměli být v květnu sami. Pokud již o něčem přemýšlíte, povídejte si o tom s ostatními. Takový ten „pokec“ s přáteli je právě energie Ohně, která tíhu Země odlehčuje a tím se Hadům může ulevit. Snažte se proto být co nejvíce ve společnosti a nic neřešte sami se sebou.

jak správně využít energie května ve všech oblastech života se dozvíte v novém happyweeku zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na květen
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na květen

PŘIHLASTE SE NA NAŠE AKTUÁLNÍ KURZY A SEMINÁŘE

základní kurz feng ren shui

Základní kurz Feng Ren Shui
Základní kurz Feng Ren Shui

Pro velký zájem připravujeme na podzim další Základní kurz Feng Ren Shui. Pro absolventy tohoto kurzu je připraven navazující Velký kurz Feng Ren Shui, který končí vrcholem tohoto umění – Knihou proměn I Ťing (Yi Jing). Po absolvování Velkého kurzu se můžete stát poradci Feng Ren Shui. Více kurzu ZDE.

kurz přirozený talent – 23. – 24.5. 2019

Další kurz, díky kterému poznáte své pravé Já, svůj přirozený talent, silné stránky a životní potenciál. Dozvíte se, jak svůj talent máte rozvíjet a budovat a čím se v životě zabývat, jaké si vybrat povolání, abyste svůj talent co nejvíce naplnili. Vše o kurzu zde:

Feng Ren Shui - typologie a přirozený talent
Kompletní rozbor typologie Feng Ren Shui

kurz vision board – 5.6. 2019

Po úspěšném jarním kurzu pořádáme již druhý kurz Vision Board, kde se naučíte jak si správně nastavit svůj cíl a jak k němu vytvořit správnou cestu. Vše o kurzu zde:

Vision Board podle Feng Ren Shui
Jak si správně nastavit cíl a cestu podle Feng Ren Shui. Foto: freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.