V KVĚTNU MUSÍTE VĚDĚT JAK NA TO

Feng Ren Shui - v květnu musíte vědět, jak na to
Feng Ren Shui – v květnu vládne Had a ten chce vše vědět

Duben byl měsíc veliké expanze, rozrůstání, zvětšování a velikosti jako takové. Tuto mocnou energii představoval silný Drak. Díky jeho schopnostem jste měli pohlédnout do své budoucnosti a podívat se na své cíle z veliké výšky. Měli jste zahlédnout svůj cíl a uvědomit si, čeho všeho jste schopni dosáhnout.

V květnu začíná vládnout nejinteligentnější zvíře zvěrokruhu – HAD. Již z pohledu na toto zvíře je jasné, k čemu je především určen: má dlouhé tělo, které se celou svojí délkou dotýká země, nemá nohy ani ruce a všemu dominuje hlava. To nám jasně říká, jak máme energie Hada využít: být pevně spojení se zemí, tj. být realističtí, objektivní (tělo na zemi) a vše řádně promyslet (hlava).

Objednejte si výklad své typologie a přirozeného talentu na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Tak, jako Drak vám ukázal CO je váš cíl, Had vám ukáže cestu k tomuto cíli. Had je velký stratég. Díky silnému intelektu umí velmi dobře vymyslet, jakým způsobem máte svých cílů dosáhnout. A protože je v úzkém kontaktu s realitou, dokáže vnímat všechny souvislosti, které s vaší cestou k cíli souvisí. Jeho plán je tak téměř dokonalý.

A právě dokonalost může být potíž. Ona totiž neexistuje. Dokonalost znamená úplnou rovnováhu a to znamená znehybnění a tedy konec světa tak, jak ho známe. Proto je důležité si dávat pozor na to, abyste se nesnažili své plány „přeplánovat“ – tj. snažit se je mít dokonalé. Had je velmi náročný jak na sebe, tak i na své okolí a chce vždy jen to nejlepší. Tíhne více ke kvalitě, než ke kvantitě. To samozřejmě není na škodu až potud, pokud té kvality jste schopni dosáhnout. A my víme, že vždy je co zlepšovat. Takže v květnu můžete mít sklony vnímat vše jako nedokonalé, nepřipravené a tedy ještě nerealizovatelné. Snaha vše ještě zlepšovat vás tak může blokovat před tím, že se prostě vrhnete do práce. Můžete mít pocit, že nejste ještě dostatečně připravení, že je potřeba ještě domyslet to a ono atd. Zde se tak můžete dostat do tzv. zacyklení Země. To je stav, kdy stále přemýšlíte co a jak udělat a točíte se při tom v kruzích. Zde je důležité si uvědomit, že úkolem Hada není přemýšlet, ale vše VYMYSLET (dokonavé sloveso). Tj. jeho přemýšlení má nějaký cíl a musí být dokončeno. A právě po tomto VYMYŠLENÍ (např. sestavení plánu) je nutné se vrhnout do realizace. Jak říká Robin Sharma (autor knihy Mnich, který prodal své Ferrari a mnoha dalších knih): „Vize bez akce je pouhá iluze.“

Úkolem Hada je tedy připravit kvalitní plán pro následující akce. Musíme si uvědomit, že po Hadovi se ujme vlády Kůň. A ten, jak říká naše učitelka paní Joachimová, nemusí být inteligentní, protože díky své obratnosti to nikdo nepozná 🙂 . Ano, Kůň má konat, má se rozeběhnout k cíli cestou, kterou mu určil právě Had. Takže pokud chcete využít silnou „akční“ energii Koně v následujícím měsíci, musíte co nejvíce využít intelektu právě v květnu, protože Kůň již toho moc nevymyslí – nebo vám s tím již moc nepomůže.

V květnu se tedy zaměřte na to, abyste VY-mysleli, jak se posunout dál, jak svého cíle dosáhnout. A pak jen nechte Koně, aby vás k cíli tryskem dovedl.

jak správně využít energie května ve všech oblastech života se dozvíte v novém happyweeku zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na květen
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na květen

PŘIHLASTE SE NA NAŠE AKTUÁLNÍ KURZY A SEMINÁŘE

kurz přirozený talent – 23. – 24.5. 2019

Další kurz, díky kterému poznáte své pravé Já, svůj přirozený talent, silné stránky a životní potenciál. Dozvíte se, jak svůj talent máte rozvíjet a budovat a čím se v životě zabývat, jaké si vybrat povolání, abyste svůj talent co nejvíce naplnili. Vše o kurzu zde:

Feng Ren Shui - typologie a přirozený talent
Kompletní rozbor typologie Feng Ren Shui

kurz vision board – 5.6. 2019

Po úspěšném jarním kurzu pořádáme již druhý kurz Vision Board, kde se naučíte jak si správně nastavit svůj cíl a jak k němu vytvořit správnou cestu. Vše o kurzu zde:

Vision Board podle Feng Ren Shui
Jak si správně nastavit cíl a cestu podle Feng Ren Shui. Foto: freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.