JAK OVLÁDNOUT VELKÉ SNY

Vize, sny, velké cíle. To je to, na co byste se měli zaměřit v dubnu. Silné a mocné energie tohoto měsíce jsou tak velké, že by vás měly vznést do oblak a ukázat vám vaši budoucnost. Proto se změřte na své sny, vize a přání. Uvědomte si svoji sílu, své silné stránky, svůj přirozený talent (pokud je neznáte, objednejte si u nás analýzu vaší typologie, přirozeného talentu a silných stránek na dasa@buy.cz nebo na 602 556 479).

Feng Ren Shui - mějte velké sny

Síla Draka, který v dubnu vládne, však může být tak silná, že vás odtrhne od reality vašeho života. Snít o tom, že si letos koupíte Ferrari, když vyděláváte jen pár tisíc měsíčně, je asi mimo vaši realitu. Drak by vám asi ani takový obrázek nenabídl. Přeci jen ví, co si může dovolit a co ne. Ale někdy může mít tak silnou a odvážnou vizi, že ji vy neuvěříte. A to je škoda. Protože to, co vidí váš Drak, je to, co je vaše realita v budoucnosti. Ale jak to vše zvládnout, když nyní nemáte ani potuchy, jak této vize dosáhnout? K tomu slouží právě Gua 6 (energie Nebes, řádů, pravidel, ale také nápomocných přátel). Je to energie JAK. Když tedy Drak vidí CO, Gua 6 vám pomůže najít odpověď na otázku JAK.

Objednejte si analýzu své typologie a přirozeného talentu na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Drak však může cítit, že vaše současná pravidla a postupy vám v dosažení nového, velkého cíle překáží. Drak nemá rád pouta. Ty ho stahují k zemi, omezují jeho sílu a znemožňují mu dosažení velké vize. Zamyslete se tedy v dubnu nad tím, co musíte ve svém životě změnit, abyste svých cílů dosáhli. Co vás limituje, co vás svazuje, co vám spoutává vaše křídla. Všech těchto pout se musíte zbavit, abyste mohli s Drakem vylétnout do výše a jít si za svým snem. Pokud tedy bude nutné, nastavte si nová pravidla, zaveďte nové systémy. Které vám naopak pomohou cíle dosáhnout.

PŘIHLASTE SE NA NAŠE AKTUÁLNÍ KURZY A SEMINÁŘE

kurz přirozený talent – 23. – 24.5. 2019

Další kurz, díky kterému poznáte své pravé Já, svůj přirozený talent, silné stránky a životní potenciál. Dozvíte se, jak svůj talent máte rozvíjet a budovat a čím se v životě zabývat, jaké si vybrat povolání, abyste svůj talent co nejvíce naplnili. Vše o kurzu zde:

Feng Ren Shui - typologie a přirozený talent
Kompletní rozbor typologie Feng Ren Shui

kurz vision board – 5.6. 2019

Po úspěšném jarním kurzu pořádáme již druhý kurz Vision Board, kde se naučíte jak si správně nastavit svůj cíl a jak k němu vytvořit správnou cestu. Vše o kurzu zde:

Vision Board podle Feng Ren Shui
Jak si správně nastavit cíl a cestu podle Feng Ren Shui. Foto: freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.