VZTAHY V DUBNU: ROZVÍJEJTE SVŮJ SPOLEČNÝ ŽIVOT

Objednejte si analýzu svého vztahu s partnerem na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Vztahy jsou velmi důležitou součástí vašeho života. Podíváte-li se na tabulku oblastí života Feng Ren Shui (Ba Gua), pak vztahy jsou hned druhou oblastí života za cestou života. Co nám to říká? To, co máme jako první udělat pro svoji úspěšnou životní cestu je najít si vhodného partnera. Důležitost vztahů je tak opravdu na předním místě. Znáte to jistě všichni, jak silně kvalita vašich vztahů ovlivňuje vaše životy. Kvalitní a funkční vztah vše ulehčuje, na vše jste dva, navzájem si pomáháte, jdete po společné životní cestě za společným cílem a vše je lehké, krásné a naplňující. Běda ale, jestli vztahy nefungují. Tíha vztahů se téměř okamžitě promítne do ostatních oblastí života. Jako první zasáhne cestu života, kariéru, podnikání apod. Ztrácíte svého cenného „parťáka“ pro život.

Feng Ren Shui - vztahy v dubnu se mají rozvíjet
Feng Ren Shui radí vztahy v dubnu rozvíjet a obohacovat.

Aby vztahy dobře fungovaly, musí se rozvíjet stejně tak, jako vše v přírodě. To, co se nerozvíjí, umírá. Nejlepší energie pro rozvoj vztahů vládnou právě v dubnu. Sílu a moc energie vztahu tak posílí právě vládnoucí Drak. Ten má rád nadhled, velkorysost, odlehčení, velikost a pestrost. Snažte se tak tyto vlastnosti Draka využít pro rozvoj svých vztahů. V dubnu byste tak ve svých vztazích měli být více velkorysí. Klidně přehlédněte různé „nedostatky“ svých (již tak dokonalých 🙂 ) partnerů. Drakovi nejde o detail, ale o celek. Neberte nic příliš vážně a snažte se vše řešit uvolněně a s nadhledem. Odpoutejte se od šedi všedních dnů a snažte se v dubnu prožívat něco zajímavého, velkého, pozoruhodného. Uvědomte si, co vše můžete s partnerem zažít, vyzkoušet a jak velký život pro vás skutečně je. Netroškařte. Naplánujte si na duben nějakou velkou akci, zajímavý zážitek, zábavu, která vás oba potěší. Povzneste se nad malicherné problémy. Řešte jen velké věci a řešte je spolu. Uvědomte si sílu, kterou společně máte. Uvědomte si, že spolu jste větší a silnější, než sami. Ne nadarmo se říká: ve dvou se to lépe táhne.

PŘIHLASTE SE NA NAŠE AKTUÁLNÍ KURZY A SEMINÁŘE

kurz přirozený talent – 23. – 24.5. 2019

Další kurz, díky kterému poznáte své pravé Já, svůj přirozený talent, silné stránky a životní potenciál. Dozvíte se, jak svůj talent máte rozvíjet a budovat a čím se v životě zabývat, jaké si vybrat povolání, abyste svůj talent co nejvíce naplnili. Vše o kurzu zde:

Feng Ren Shui - typologie a přirozený talent
Kompletní rozbor typologie Feng Ren Shui

kurz vision board – 5.6. 2019

Po úspěšném jarním kurzu pořádáme již druhý kurz Vision Board, kde se naučíte jak si správně nastavit svůj cíl a jak k němu vytvořit správnou cestu. Vše o kurzu zde:

Vision Board podle Feng Ren Shui
Jak si správně nastavit cíl a cestu podle Feng Ren Shui. Foto: freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.