DĚTI JSOU BUDOUCNOST

ve feng ren shui patří děti do tzv. Gua 7 – budoucnost

Právě prožíváme krásné období jara, které přináší vše nové a tím vytváří zárodek naší budoucnosti. Jaro je období mláďat. Rodí se nová, začínají ochutnávat svět a poznávat jeho velikost. Je to období, kdy se vše rozvíjí a expanduje. Je to energie velikosti života a uvědomění si, co vše je možné. Z hlediska Feng Ren Shui jaro ukazuje potenciál naší budoucnosti tak, jako všechny začátky.

Feng Ren Shui - děti jsou naše budoucnost
Feng Ren Shui – děti tvoří naší budoucnost.

Silný Drak nám ukáže budoucnost a pomůže nám uvědomit si, jaké příležitosti v životě máme a čeho všeho tak můžeme dosáhnout. Budoucnosti naší jsou naše děti. A proto bychom měli energie Draka v dubnu využít k tomu, abychom se podívali na budoucnost očima našich dětí.

Jaro je také obdobím, kdy se rozhoduje o budoucnosti dětí – různé přijímací zkoušky, testy, maturity, státní zkoušky na vysokých školách apod.. Uvědomte si, v čem je opravdu jejich přirozený talent, potenciál a jaké jsou jejich silné stránky. To je výbava, kterou jim Universum dalo pro život. Tento potenciál a síla jim má pomoci budovat jejich život a vytvářet úspěšnou a hlavně naplňující budoucnost.

Chcete znát silné stránky, přirozený talent a celkový potenciál svých dětí? Objednejte si u nás analýzu typologie na dasa@byu.cz nebo 602 556 479.

V dubnu byste se tak měli v rodině zaměřit hlavně na rozvoj svých dětí. Měli byste znát jejich talent a najít způsoby, jak ho rozvíjet. Pokud je vaše dítě rozeným houslistou, jakou vidí svoji budoucnost? Jaké jsou jeho sny, touhy a v čem nachází své nadšení a energii? Chce hrát v symfonickém orchestru? Chce si založit své vlastní kvarteto? Chce zářit v Carnegie Hall v New Yorku?

Drak vidí to, co není z běžné reality vidět. Proto chcete-li vidět budoucnosti svých dětí očima Draka, musíte se povznést nad realitu a dívat se zasněně, s touhou a nadšením. To, co vidíte, to, co vidí vaše děti, skutečně existuje. Pohádky neexistují. Existují jen krásné pohádkově popsané reality běžného života. Drak v pohádce nám ukazuje naši sílu, když ho umíme zdolat. Princezna většinou nebydlí v sousední ulici, ale najdeme ji až za devíti horami a devíti řekami. Proč? Protože najít tu správnou princeznu pro život od nás chce úsilí a musíme pro to také něco udělat. To je přírodní zákon energie – nejprve ji musíte vydat, aby se vám mohla vrátit. Měli bychom na to děti připravovat od co nejútlejšího věku. Musí vědět, že v životě není nic zadarmo. Pokud si to nebudou při vstupu do života uvědomovat, mohou pak velmi tvrdě narazit.

Stejně tak zprvu „hloupý“ Honza se nakonec stane králem. Kdo by to byl „řek“, když ho viděl poprvé, že? A tak i z vašeho talentovaného dítěte se má stát něco velkého. A vidět velikost vašich dětí vám pomůže právě Drak.

Jak co nejlépe využít všechny energie draka v dubnu se dočtete v novém happyweeku na duben zde:

Rady a tipy Feng Ren Shui na duben - nový HAPPYWEEK
Rady a tipy Feng Ren Shui na duben – nový HAPPYWEEK

PŘIHLASTE SE NA NAŠE AKTUÁLNÍ AKCE:

nezapomeňte – již 12.4. prožitkový seminář po čem ženy touží.

Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479. Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - po čem ženy touží
Feng Ren Shui – ženské energie – po čem ženy touží

další kurzy na které se můžete přihlásit na dasa@byu.cz nebo 602 556 479:

kurz přirozený talent – 23. – 24.5. 2019

Další kurz, díky kterému poznáte své pravé Já, svůj přirozený talent, silné stránky a životní potenciál. Dozvíte se, jak svůj talent máte rozvíjet a budovat a čím se v životě zabývat, jaké si vybrat povolání, abyste svůj talent co nejvíce naplnili. Vše o kurzu zde:

Feng Ren Shui - typologie a přirozený talent
Kompletní rozbor typologie Feng Ren Shui

kurz vision board – 5.6. 2019

Po úspěšném jarním kurzu pořádáme již druhý kurz Vision Board, kde se naučíte jak si správně nastavit svůj cíl a jak k němu vytvořit správnou cestu. Vše o kurzu zde:

Vision Board podle Feng Ren Shui
Jak si správně nastavit cíl a cestu podle Feng Ren Shui. Foto: freepik.com

One thought on “DĚTI JSOU BUDOUCNOST

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.