JE VÁŠ DOMOV SÍDLO, NEBO JEN BYT?

Feng Ren Shui - velikost vašeho sídla musí odpovídat vašemu potenciálu

Dříve bylo zázemí pro život nazýváno SÍDLEM. Sídlo je daleko „větší“ pojem než byt či rodinný domek. Sídlo má sílu, má velikost, má moc. Jsou to energie, které podporuje právě Drak v dubnu. Pokud chcete žít velký život podle Feng Ren Shui, tedy život bohatý a pestrý (a teď rozhodně nemluvíme o tom, že musíte být miliardáři, velký život žijí i lidé s průměrným platem), musíte k tomu mít i odpovídající prostor.

Známe vaši cestu. Je na vás, jestli se po ní vydáte.


Energie prostoru je dána hlavně Gua 8. Je to energie místa, kde máme být schopni kontemplovat, přemýšlet o dalším postupu, hledat cesty k cíli. A pokud vám cíl ukáže Drak, bude nutné tomuto cíli přizpůsobit i vaše sídlo.

Většina lidí si to vůbec neuvědomuje, ale znalci Feng Ren Shui vědí, že prostor utváří člověka. Vědí, že místo, kde tráví většinu času, silně ovlivňuje jejich životy, jejich energii, sílu a schopnost kráčet po jejich životní cestě k cíli.

Objednejte si konzultaci na dasa@byu.cz nebo 602 556 479.

Máte-li tedy nějaký cíl (a měli byste, pokud nechcete žít ze dne na den), vaše sídlo musí být schopno dát vám takovou energii, která k danému cíli vede. Je velký rozdíl mezi bytem na panelákovém sídlišti a v historickém centru města nebo na samotě u lesa. Srovnejte si svůj cíl s místem, kde právě bydlíte. Pokud podnikáte, srovnejte si energii sídla své firmy s cílem, o který usilujete. Jsou to energie shodné, nebo neslučitelné?

Drak nám říká, že máme žít velký život. Velký život se musí žít v prostoru, který takový život umožňuje. Má být prostorný, světlý, velkorysý a musí umožňovat rozvoj a expanzi. Sídlo by mělo expanzi umožňovat, ne jí bránit.

Velikost také souvisí s výhledy. Čím delší a vzdálenější horizont vidíme, tím větší a vzdálenější budoucnost dokážeme tvořit. Pokud vám váš byt či dům neumožňuje velký výhled (bydlíte např. v úzké ulici a to jediné, co z oken vidíte je dům na protější straně ulice), pak je důležité chodit na místa, která velký rozhled dovolí. Můžete tak chodit na procházky do hor, vyjít na vysoký kopec a nějaký čas trávit kocháním se krásným výhledem. Tyto výhledy totiž generují energii velké budoucnosti.

jak co nejlépe využít sílu energie draka v dubnu se dozvíte v novém happyweeku zde:

Rady a tipy Feng Ren Shui na duben - nový HAPPYWEEK
Rady a tipy Feng Ren Shui na duben – nový HAPPYWEEK

PŘIHLASTE SE NA NAŠE AKTUÁLNÍ AKCE:

nezapomeňte – již 12.4. prožitkový seminář po čem ženy touží.

Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479. Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - po čem ženy touží
Feng Ren Shui – ženské energie – po čem ženy touží

další kurzy na které se můžete přihlásit na dasa@byu.cz nebo 602 556 479:

kurz přirozený talent – 23. – 24.5. 2019

Další kurz, díky kterému poznáte své pravé Já, svůj přirozený talent, silné stránky a životní potenciál. Dozvíte se, jak svůj talent máte rozvíjet a budovat a čím se v životě zabývat, jaké si vybrat povolání, abyste svůj talent co nejvíce naplnili. Vše o kurzu zde:

Feng Ren Shui - typologie a přirozený talent
Kompletní rozbor typologie Feng Ren Shui

kurz vision board – 5.6. 2019

Po úspěšném jarním kurzu pořádáme již druhý kurz Vision Board, kde se naučíte jak si správně nastavit svůj cíl a jak k němu vytvořit správnou cestu. Vše o kurzu zde:

Vision Board podle Feng Ren Shui
Jak si správně nastavit cíl a cestu podle Feng Ren Shui. Foto: freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.