KNIHA, KTERÁ MI POTVRZUJE MOJÍ CESTU

Když jsem četl první knížku paní Evy Joachimové z cyklu Cesta bílého jeřába, tak jsem vůbec netušil, o čem že se to píše. Bylo to jako bych byl vtažen do světa, který byl až příliš komplikovaný na to, abych se v něm mohl vyznat. Ale protože jsem Had prahnoucí po vzdělání, četl jsem tuto knížku znovu a znovu až se mi začaly objevovat malé ostrůvky poznání. Ale celý svět mi musela ukázat až sama paní Joachimová. Studuji u ní již přes deset let a vím, že stále jsem teprve na začátku krásné Cesty bílého jeřába.

Feng Ren Shui - Za poznáním prostoru, další kniha paní Joachimové z cyklu Cesta bílého jeřába
Čtvrtá kniha paní Evy Joachimové z cyklu Cesta bílého jeřába

Nyní mám v ruce další, již čtvrtý díl pokračování Cesty. Dnes se mi ale čte tato kniha úplně jinak než ta první před mnoha lety. Nyní cítím lehkost, krásu a nádhernou harmonii bytí. Soulad energií času, člověka a prostoru. Vím, že svět, který nám paní Joachimová ukazuje, je ten skutečný svět, ten, ve kterém skutečně žijeme, jen si to málokdo z nás uvědomuje.

Pocity lehkosti a harmonie při čtení této knihy jsou protkány pocity štěstí a spokojenosti. Jako když se po dlouhé době vrátíte domů a cítíte, že je to nejlepší místo na světě, místo, kam skutečně patříte. Vše se krásně naplňuje a já vím, že přeci jen už něco vím 😊 Což pro Hada, který razí životní heslo: VÍM, ŽE VÍM, ŽE VÍM, je větší slast než tabulka výborné švýcarské čokolády.

A tak chci paní Joachimové poděkovat (pokolikáté už? – vlastně je to jedno, protože nikdy nepřestanu své učitelce děkovat), že díky ní mohu prožívat úžasné pocity harmonie a souladu se vším, co nám Universum dává. Žít skutečný, opravdový život oproti tomu „umělému“ (který se nás snaží pohltit) je nejvyšší dar, který nám Nebesa dala. Proto bychom měli Universu a jeho počínání rozumět a následovat ho. Neboť v tom je ta Cesta, i když pro každého jiná, přesto vždy cesta Universa.

Děkuji, děkuji, děkuji 😊

nezapomeňte – již 12.4. prožitkový seminář po čem ženy touží.

Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479. Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - po čem ženy touží
Feng Ren Shui – ženské energie – po čem ženy touží

další kurzy na které se můžete přihlásit na dasa@byu.cz nebo 602 556 479:

kurz přirozený talent – 23. – 24.5. 2019

Další kurz, díky kterému poznáte své pravé Já, svůj přirozený talent, silné stránky a životní potenciál. Dozvíte se, jak svůj talent máte rozvíjet a budovat a čím se v životě zabývat, jaké si vybrat povolání, abyste svůj talent co nejvíce naplnili. Vše o kurzu zde:

Feng Ren Shui - typologie a přirozený talent
Kompletní rozbor typologie Feng Ren Shui

kurz vision board – 5.6. 2019

Po úspěšném jarním kurzu pořádáme již druhý kurz Vision Board, kde se naučíte jak si správně nastavit svůj cíl a jak k němu vytvořit správnou cestu. Vše o kurzu zde:

Vision Board podle Feng Ren Shui
Jak si správně nastavit cíl a cestu podle Feng Ren Shui. Foto: freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.