ZAKOUSNĚTE SE DO TOHO – V ÚNORU DO TOHO JDĚTE NAPLNO

Feng Ren Shui nám jasně ukazuje, jak výrazné a silné mohou být energie v únoru. Vše se otevírá a začíná si hledat cestu ke slunci, které začíná sílit. Kdo si cestu prorazí, bude mít cíl na dosah. Kdo si cestu neprorazí, bude jí mít celý rok zablokovanou.

Feng Ren Shui - v únoru do toho jděte naplno
Feng Ren Shui – v únoru se do toho pusťte naplno

V rámci přípravy plánu na rok 2019 jste si měli přesně vymezit, jak velký „kus práce“ chcete letos udělat. Vymezení mělo vycházet hlavně z vaší kapacity a z vašich možností. Měli jste si naplánovat tak velké sousto, které dokážete bez velkého úsilí a vyčerpání jednoduše skousnout, ale i strávit. Pokud jste si naplánovali něco, co je nad vaše síly, bude vás čekat letos velké vyčerpání. Tíha Země a pomalost hluboké Vody, které vládnou spolu s Vepřem, vám to rozhodně neulehčí. Proto letos více než kdy jindy platí: všeho s mírou.

objednejte si konzultaci na 602 556 479 nebo na DASA@BYU.CZ

Ať už je vaše sousto jakkoliv velké, je v únoru čas se do něj pořádně zakousnout. Čím větší sousto zvládnete hned na začátku roku, tím lépe pro vás. Tygr se svojí vervou, průrazností a silou dokáže zvládnout opravdu velká sousta. Proto byste měli v únoru věnovat svým cílům opravdu velkou pozornost. Snažte se udělat hned na začátku co nejvíce. Díky tomu se posunete o velký kus kupředu. V dalších měsících pak již můžete dále zpracovávat to, co jste v únoru začali. Čím větší kus „urvete“ hned na začátku, tím menší kousky pak budete mít na další měsíce. Tím si práci velmi usnadníte. Tygr má energii i sílu to zvládnout. Proto neváhejte. Udělejte toho co nejvíc právě v únoru. Snažte se „prokousat“ co nejdál. Jděte stále kupředu a nenechte se zastavit.

Vnímejte však své reálné možnosti a sílu. V letošním roce je realita a jistota klíčem k úspěchu. Pokud byste si hned na začátku vzali sousto, které nejste schopni reálně zpracovat, pak by mohlo dojít k vyčerpání hned na začátku cesty a celý rok by tak mohl být velmi vyčerpávající. Proto si velikost prvního kroku velmi dobře promyslete a ujistěte se, že je ve vašich silách.

vše o energiích února v novém happyweeku zde:

HAPPYWEEK únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK únor

přihlaste se na naše nové kurzy – klikněte na název kurzu pro více informací

kurz po čem ženy touží

kurz přirozený talent

kurz vaření podle ročních období a pěti elementů

kurz vision board

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.