FENG REN SHUI: VZTAHY V ÚNORU CHTĚJÍ SVĚŽÍ VÍTR

Tři měsíce vlády energie Vody způsobily, že energie jsou vyčpělé a téměř nehybné. Je čas to změnit. V únoru přicházejí čerstvé energie, které mají vše řádně provětrat a přinést nový život. To se týká i vašich vztahů.

Feng Ren Shui nám radí: v únoru je důležité osvěžit vztahy něčím novým.
Feng Ren Shui: v únoru vztahy osvěžte něčím novým

Aby se vaše vztahy dobře vyvíjely v roce 2019, bude nutné jim dodat svěží vítr. Tygr přináší energie nového, nových začátků. Proto byste měli ve svých vztazích prožít něco nového, nevyzkoušeného, možná i trošku riskantního (ale ne moc, protože rok 2019 riziku moc nefandí).

Zamyslete se nad tím, co nového by mohlo váš vztah osvěžit. Může to být cesta na místo, kde jste nikdy nebyli. Může to být zážitek, který jste společně ještě neprožili. Ale může to být i něco nového u vás doma: nový nábytek, nově vymalovat svůj byt, koupit si nové dekorace apod.

Energie Tygra patří k energiím Dřeva a to má rádo přírodu. Proto by bylo dobré, kdybyste začali s procházkami do probouzející se přírody. Udělejte si čas a zajděte do hezkého parku, do lesa, nebo se projít k řece. Vnímejte, jak se příroda pomalu ale jistě probouzí a nechte stejně tak probouzet váš vztah.

Každopádně je důležité, abyste svůj vztah po dlouhé klidné země probudili a vnímali jeho život. Cokoliv váš vztah dokáže oživit, bude dodávat do vašeho vztahu novou potřebnou energii. Čím více šťávy do svého vtahu v únoru dáte, tím více energie bude váš vztah mít celý rok a můžete z ní pak čerpat i v následujících měsících. Rozhodně to v únoru neprospěte. Jak se říká: ranní ptáče dál do skáče. A únor je stejná energie jako energie brzkého rána. Nenechte si proto tyto energie ujít a snažte se je využít co nejvíce. Uvidíte, že váš vztah se osvěží, dostanete novou chuť s partnerem zažívat zajímavé věci a budete chtít, aby se váš vztah zase posunul dál. Věnujte svému vtahu čerstvý život a uvidíte, že se bude dobře vyvíjet dál.

JAK VYUŽÍT SPRÁVNĚ FENG REN SHUI V ÚNORU I V OSTATNÍCH OBLASTECH ŽIVOTA SE DOZVÍTE V NOVÉM HAPPYWEEKU ZDE:

HAPPYWEEK únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK únor

PŘIHLASTE SE NA NAŠE NOVÉ KURZY:

vAŘENÍ PODLE ROČNÍCH OBDOBÍ A PĚTI ELEMENTŮ – VŠE O KURZU ZDE

KURZ PŘIROZENÝ TALENT – VŠE O KURZU ZDE

KURZ PO ČEM ŽENY TOUŽÍ – VŠE O KURZU ZDE

KURZ VISION BOARD – VŠE O KURZU ZDE

DALŠÍ PŘIPRAVOVANÉ KURZ ZDE

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.