PROČ JE FILM BOHEMIAN RHAPSODY TAK SILNÝ?

Talent a jeho naplnění mě vždy fascinoval. Jsem unášen lidmi, kteří dokázali ze svého talentu vytvořit génia, stát se opravdovými Mistry svého talentu. Vím, že každý z nás se rodí s talentem a každý se tak může stát géniem a Mistrem. Pokaždé, když mám možnost tyto Mistry sledovat, cítím nadšení až dojetí a ti největší mě dokážou dohnat i k slzám 😊.

Film Bohemian Rhapsody mě opravdu dostal
Bohemian Rhapsody

To se povedlo včera i Freddiemu Mercurymu v báječném filmu Bohemian Rhapsody. Jeho energie, schopnost uvědomit si svůj talent a „vyždímat“ z něj maximum je fascinující. Ale u těchto lidí nejde jen „o sebe“. Jejich touhou je věnovat svůj talent lidem. Věděl, že může ostatním lidem dát něco, co sami nemají a potřebují to ke svému životu. Sám ve filmu říká, že jim chce pomoci „dotknout se nebe“. A právě tento přesah je to, co je tou hlavní silou tím, co člověka naplní neskutečnou energií. A v tom je ta pravá velikost Génia – být tu pro druhé. I to je jedno z hlavních poselství tohoto filmu: Good Thoughts. Good Words. Good Deeds – Dobré myšlenky. Dobrá slova. Dobré skutky. To byly hodnoty, které se snažil Freddiemu vštípit jeho otec. A s touto myšlenkou také Freddie vystoupil na mega koncertu Live Aid – pro Afriku.

Freddie Mercury a mnozí další jsou tak pro mě velkou inspirací v práci, kterou dělám – Energy & Talent Management. Vím, že každý z vás má talent. Má možnosti ho rozvíjet. A podle mého názoru je povinností každého z nás ho dát těm, kteří ho potřebují. Mnozí si svůj talent neuvědomují, neznají ho. Mnoho lidí svůj talent cítí, ale myslí si, že nemají na to, aby ho mohli rozvíjet. Když se ale podíváte na příběhy většiny těch, kteří svůj talent dotáhli k mistrovství, zjistíte, že nikdo z nich neměl ideální podmínky pro budování svého talentu. Ať již to byl právě Freddie Mercury, Elvis Presley, Michael Jakson, Maddona, Steve Jobs, nebo z našich luhů a hájů např. Karel Gott. Ti všichni začínali v prostředí, které rozhodně nebylo příliš příznivé pro budování jejich talentů. Ale protože CHTĚLI svůj talent budovat, podmínky si postupně vybudovali. A stali se z nich Mistři.

Proto i každý z vás se může stát Mistrem, jehož umění obohatí mnoho ostatních lidí. Lidé váš talent potřebují. Proto jste svůj talent dostali – abyste ho rozvíjeli pro ty, kteří ho potřebují. A že k tomu nemáte podmínky, že vás váš talent neuživí, že to nedokážete? Pokud máte cíl, tak věřte, že se vždy najdou cesty k jeho dosažení. Jde o to si cíl stanovit, vybrat si cestu a pak po ní kráčet. A jednoho dne dojdete na vrchol, stanete se Mistry. Není většího naplnění a štěstí, než právě Mistrovství. To je naše poslání, to je smysl našich životů. Žijte smysluplný život, staňte si i vy Mistry.

HAPPYWEEK - rady a tipy Ren Feng Shui na listopad
HAPPYWEEK LISTOPAD

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.