BYZNYS A KARIÉRA: V ŘÍJNU KONTROLUJTE VÝSLEDKY A ZAČNĚTE PŘIPRAVOVAT PLÁNY

foto: freepik.com

Feng Ren Shui nám říká, že v září byl správný čas na to, abyste si udělali co nejlepší obrázek o tom, jakých výsledků letos dosáhnete. V říjnu byste se tedy měli začít zajímat o to, jak výsledky svého snažení ochráníte, abyste o nic nepřišli.

V rámci podnikání podle Feng Ren Shui je říjen velmi dobrý měsíc pro vytváření prvních náčrtů plánů na příští rok. Říjen je také tzv. mezidobí Země, které nám umožňuje bilancovat, hodnotit výsledky dosavadního snažení a vytvořit si tak dobrý plán pro další postup. Je tedy vhodné tuto energii využít pro to, abyste si nastavili jasné kroky, jak chcete dokončit letošní rok a udělat si zároveň výhled na rok následující.

Energie října byste také měli využít k prvnímu „nástřelu“ rozpočtů pro příští rok. „Hlídací“ Pes by vám měl pomoci nastavit vše správně a zajistit, že rozpočet bude skutečně fungovat. Navíc realita Země zaručí, že rozpočet bude realistický a tím pádem i dosažitelný. Nicméně se ujistěte, že rozpočet je připravován na základě reálných podkladů a faktů. Poznámky typu: já si myslím, že…., nebo vše napovídá tomu, že…. nejsou pro sestavování rozpočtu vůbec relevantní. Chtějte „tvrdá“ data, chtějte fakta, opírejte se o skutečné výsledky. Sestavování plánů a rozpočtů nesmí stát na vodě. Takové plány by mohly znamenat příští rok katastrofu.

Abyste mohli nastavit skutečně dobré plány podle Feng Ren Shui s jistotou, že budou fungovat, je důležité mít jasnou představu o tom, čeho chcete v následujícím období dosáhnout. Pes dokáže dobře fungovat pouze tehdy, pokud mu dáte jasný povel. V opačném případě je pes pouze zmatený a cíle nikdy nedosáhne. Čím lepší a jasnější zadání pro sestavení plánů a rozpočtů budete mít, tím kvalitnější plán i rozpočet sestavíte.

I ve své firmě se zaměřte na ochranu dosažených výsledků. Nic neponechávejte náhodě. Nezapomínejte, že Zemský Pes vládne jak celému roku, tak i tomuto měsíci. Proto jsou jeho energie dvakrát silnější, než v ostatních měsících. Proto byste měli energie Psa co nejvíce respektovat. Pak si můžete být jisti, že vše bude fungovat tak, jak má.

Pes chce podle Feng Ren Shui také řád a pořádek. Změřte se tedy ve své firmě na kontrolu systémů a fungování jednotlivých činností. Pokud v říjnu budete něco nového začínat (např. nový obchod), ujistěte se, že vše máte zabezpečeno kvalitní smlouvou.

Zveme vás na náš klub Řeka zdraví

23.10. 2018

17:00 – 19:00

Info Centrum TČM, Daňkův palác, Opletalova 19, Praha 1, 1. patro

Klub Řeka zdraví

Klub Řeka zdraví

Na klubu Řeky zdraví vás naučíme, jak správně využít energie listopadu, stravu a pohyb, abyste nevyčerpávali svoji vlastní energii a mohli tak dosahovat vašich cílů bez zbytečného úsilí.
Vstupné pro členy klubu Řeka zdraví – zdarma
Vstupné pro členy ČMA – 150 Kč
Vstupné pro nečleny – 250 Kč
Přihlášky na gajdos@cma.cz

HAPPYWEEK říjen ke stažení zdarma zde:

HAPPYWEEK ŘÍJEN

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.