VZTAHY – OD VÁŠNĚ K ROMANTICE

Červenec a letní lásky – užívejte plnými doušky. Foto: freepik.com

Červen byl měsíc silného jangového Ohně. Vládnul nám Kůň a s ním i silná vášeň a sexuální energie. Ty nyní mírně oslabují a Koza nám do vztahu přináší více romantiky a citů. V červenci byste tak se svým partnerem měli zažít krásné a romantické chvíle. Koza není nijak náročná, takže nemusí jít rovnou o snídani u Tiffanyho (ale pokud na to máte, proč ne 🙂 ). Rozhodně byste měli využít krásy přírody. Udělejte si pěkný výlet na místa, která máte rádi, která vás vždy potěší svojí krásou. Může to být příjemná procházka, nebo celodenní piknik. Příjemné ležení v trávě, poslouchat zpět ptáčků a pozorovat nádherné motýly může být lepší, než sedět upnutě ve drahé restauraci.

Red wildflowers Free Photo
Příroda nabízí spousty příležitostí k romantickým zážitkům. Foto: freepik.com

Koza je velmi citlivá energie. Měli byste tak ve svém vztahu co nejvíce projevit své city vůči svému partnerovi. Dát mu najevo svojí lásku. Koza má také ráda pocit opory a bezpečí. I to byste měli svému partnerovi ukázat a ujistit ho, že je vše v pořádku, že vztah je pevný a láskyplný. Tím svůj vztah velmi posílíte.

Snažte se svého partnera potěšit něčím, co má rád. Nemusí to být velké dary ani nic honosného či drahého. Bude stačit hezká kytička z louky, dobrá čokoláda, pozvání na sklenku dobrého vína cestou domů z práce apod. Malé a příjemné překvapení, které partnerovi potvrdí vaši lásku a náklonnost, udělají divy.

Red rose on plate Free Photo
Milá malá pozornost udělá v červenci divy. Foto: freepik.com

Pokud s partnerem spolu bydlíte, měli byste si svůj domov v červenci příjemně zkrášlit. Je velmi důležité, abyste se spolu doma cítili velmi dobře. Využijte krásu léta a dejte si jeho energii co nejvíce také do interiéru. Neměli byste ale doma trávit veškerý čas. Energii července nejlépe „nasajete“ právě venku. Tam byste spolu měli trávit nejvíce času.

Protože Koza potřebuje pocit bezpečí a zázemí, měli byste si s partnerem udělat menší „audit“ vašeho života a ujistit se, že je vše tak, jak má být a že jste dobře zabezpečeni pro svojí budoucnost. Vztah by měl být pro oba partnery zárukou bezpečí, zázemí a pocitu, že se vám spolu daří dobře – lépe, než kdybyste byli každý sám.

Ukažte svému partnerovi, že jste mu skutečnou oporou. Ale i vy se ujistěte o tom, že váš partner je oporou pro vás. Upevněte své JEDNO, a ujistěte se, že opravdu společně kráčíte po jedné cestě ke společnému cíli. Vzájemná podpora a opora jsou pro vztah velmi důležité a právě Koza to potřebuje cítit ze všech zvířat nejvíc. Proto této energii věnujte v červenci velkou pozornost. Pokud se vaše cesta pomalu začíná rozdvojovat, pocítíte to silně právě v červenci.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI – PODZIM 2018

Pro velký zájem otevíráme další základní kurz. Objednejte se co nejdříve na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479, abychom vám mohli rezervovat místo. Vše o kurzu zde:

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

LETNÍ SLEVA NA VÝKLAD ASTROTYPU – POZNEJTE SVÉ PRAVÉ JÁ A PŘIROZENÝ TALENT

Stačí nám zaslat vaše datum a hodinu narození na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479 a pak se jen v klidu zaposlouchat do výkladu vašeho přirozeného talentu, potenciálu, typologie a charakteru vaší osobnosti. CO VŠECHNO VÁM VÝKLAD UKÁŽE: Typologie Charakter osobnosti Profil Přirozený talent Životní potenciál Silné stránky. Celý výklad trvá přibližně jednu hodinu, kterou můžete strávit v klidu a pohodlí svého domova, nebo na jiném příjemném místě. Cena MP3 analýzy osobního Astrotypu je 900 Kč – JEN DO KONCE SRPNA 2018

https://akademiestesti.wordpress.com/letni-sleva-vyklad-astrotypu/

HAPPYWEEK červenec

https://akademiestesti.wordpress.com/2018/07/02/cervenec-prazdninovy-happyweek-je-tady/

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.