BYZNYS A KARIÉRA: DEJTE SI „VORAZ“

Smiling Man with Hands Behind Head Dozing on Couch Free Photo
Červenec je nejlepší měsíc pro přestávku, dovolenou a pohodu. Foto: freepik.com

I když červenec patří k ohnivým energiím léta, tj. energiím, které umožňují maximální výkon a aktivitu, v červenci jsou tyto ohnivé energie zpomalovány energií Země. Hlavní aktivity roku jsme měli učinit v květnu a červnu. Nyní je čas zpomalit a začít více „dumat“ o tom, co a jak dál.

V podnikání či kariéře byste toto období měli využít hlavně ke konsolidaci dosavadních aktivit. Uvědomte si, jakých výsledků jste doposud dosáhli a do jaké míry odpovídají vaším celoročním plánům. Pracujte s „tvrdými“ daty, využívejte fakta a vše hodnoťte realisticky. Hodnocení současné situace se tak má stát východiskem pro plány na druhou polovinu roku. Pokud jste něco nezvládli či nestihli a je málo pravděpodobné, že se vám to ještě podaří, neměli byste tlačit na pilu. Znamenalo by to jen velké vyčerpání s velmi nejistým výsledkem. Navíc Koza, která v červenci vládne, vám v tomto přílišném snažení příliš nepomůže. Naopak, má raději jistotu a pevnou půdu pod nohama. A to je přesně to, co byste si ve svém podnikání či kariéře měli v červenci nastavit.

Červenec je vhodný pro plánování druhé poloviny roku. foto: freepik.com

K tomu, abyste mohli využít mezidobí Země pro hodnocení a úpravu plánů, budete potřebovat čas. Země podpoří vaše přemýšlení a přemýšlení vždy nějakou dobu trvá. Je tedy nutné zpomalit a mít na vše dostatek klidu (znalci Feng Shui vědí, že hovořím o energii Gua 8, které umožňuje přemýšlení a kontemplaci).

Práci byste měli celkově „zlehčit“. Koza má ráda volné a příjemné tempo. Pokud se vám podařilo plnit své plány v první polovině roku, je dobré si to připomenout a možná to i oslavit. Snažte se, aby všechny aktivity ve vaší firmě byly příjemné, přátelské a aby si to vaši lidé mohli v klidu užívat a vychutnávat. Pokud to jde, měli byste červenec využít pro svoji dovolenou. Červenec vám tak může dát velmi příjemné energie pro druhou polovinu roku.

V práci se vyhýbejte nepříjemným konfliktům. Při jednáních buďte milí a přátelští. Vše složité a stresující se snažte odložit na srpen. Nyní je čas vše ladit tak, abyste z toho měli příjemný pocit. Jednání můžete vést na příjemných místech, u dobrého jídla a v příjemné společnosti. Můžete uspořádat nějakou hezkou akci pro své zaměstnance a jejich rodiny.

HAPPYWEEK červenec

https://akademiestesti.wordpress.com/2018/07/02/cervenec-prazdninovy-happyweek-je-tady/

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI – PODZIM 2018

Pro velký zájem otevíráme další základní kurz. Objednejte se co nejdříve na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479, abychom vám mohli rezervovat místo. Vše o kurzu zde:

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

LETNÍ SLEVA NA VÝKLAD ASTROTYPU – POZNEJTE SVÉ PRAVÉ JÁ A PŘIROZENÝ TALENT

Stačí nám zaslat vaše datum a hodinu narození na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479 a pak se jen v klidu zaposlouchat do výkladu vašeho přirozeného talentu, potenciálu, typologie a charakteru vaší osobnosti. CO VŠECHNO VÁM VÝKLAD UKÁŽE: Typologie Charakter osobnosti Profil Přirozený talent Životní potenciál Silné stránky. Celý výklad trvá přibližně jednu hodinu, kterou můžete strávit v klidu a pohodlí svého domova, nebo na jiném příjemném místě. Cena MP3 analýzy osobního Astrotypu je 900 Kč – JEN DO KONCE SRPNA 2018

https://akademiestesti.wordpress.com/letni-sleva-vyklad-astrotypu/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.