THE ROLLING STONES – NENÍ NÁM UŽ 17, ALE KDO TO POZNÁ?

Rolling Stones jsou jedineční, nezaměnitelní. Stejně tak, jako vy, když jste sami sebou.

Skupina Rolling Stones je již legendárním důkazem toho, že když vás naplňuje to, co děláte, když děláte to, k čemu máte přirozený talent, tak vás to nabíjí energií.

To, co v životě děláme nás může vyčerpávat, nebo nás to naopak může nabíjet. Pokud v životě děláme aktivity, které pro nás nejsou přirozené, tak nás to samozřejmě vybíjí. Naopak, činnosti, ke kterým jsme byli tzv. „povoláni“ (tj. mají být naším povoláním – ta čeština si s tím krásně poradila, že?), nás energií dobíjí a přinášejí nám radost.

Rolling Stones dávají svým fanouškům svoji energii. Tím jsou strhující. Dělejte to také tak.

Každý člověk byl stvořen k nějakému danému účelu. K tomuto účelu mu byl dán do vínku tzv. přirozený talent. A naplnění tohoto talentu je smyslem našeho života. Když jste na koncertu Rolling Stones, tak VÍTE (ne, že si to jen myslíte, prostě to tam víte), že to, co dělají, má SMYSL. Naplňuje to nadšením, radostí a skvělou náladou deseti tisíce lidí na koncertech a stovky milionů lidí po celém svět.

Když jdete na koncert skupiny jako je Rolling Stones, tak nejdete jen na tu muziku. Jdete NA NĚ. Ty samé písničky od jiných interpretů již nebudou mít takové grády a nebudou tak strhující, jako když je hrají právě ONI – Rollilng Stones.

A stejně tak to máte v životě i vy. Když budete žít svým talentem, pak lidé budou „chodit na vás“. Budou chtít dané výrobky či služby právě pro to, že je děláte vy. V tom je ta jedinečnost každého člověka. To je ten pocit, který všichni chceme a to je to, co si ve finále kupujeme – pocit. A nejsilnější pocit vychází vždy z člověka. Pokud budete naplno vyzařovat své JÁ, svůj přirozený talent, přitáhnete k sobě všechny ty, kterým tento pocit bude dělat dobře. A je jedno, jestli prodáváte koláče, auta, zeleninu, nebo hrajete rock and roll.

Buďte sami sebou, nechte ze sebe zářit naplno své JÁ. Je jako světlo, které přitahuje pozornost a zájem. Právě za světlem se vše v přírodě otáčí – tedy i lidé. Když z vás bude vaše energie zářit tak, jako září z Rolling Stones (i když jim je již hodně přes 70 let), budete mít stejně tolik fanoušků, jako mají ONI.

HOW DOES IT FEEL TO BE ROLLING STONE? Jaký to je pocit, být jako Rolling Stone? Skvělý. Vyzkoušejte to a sami uvidíte.

 

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI – PODZIM 2018

Pro velký zájem otevíráme další základní kurz. Objednejte se co nejdříve na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479, abychom vám mohli rezervovat místo. Vše o kurzu zde:

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

LETNÍ SLEVA NA VÝKLAD ASTROTYPU – POZNEJTE SVÉ PRAVÉ JÁ A PŘIROZENÝ TALENT

Stačí nám zaslat vaše datum a hodinu narození na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479 a pak se jen v klidu zaposlouchat do výkladu vašeho přirozeného talentu, potenciálu, typologie a charakteru vaší osobnosti. CO VŠECHNO VÁM VÝKLAD UKÁŽE: Typologie Charakter osobnosti Profil Přirozený talent Životní potenciál Silné stránky. Celý výklad trvá přibližně jednu hodinu, kterou můžete strávit v klidu a pohodlí svého domova, nebo na jiném příjemném místě. Cena MP3 analýzy osobního Astrotypu je 900 Kč – JEN DO KONCE SRPNA 2018

https://akademiestesti.wordpress.com/letni-sleva-vyklad-astrotypu/

HAPPYWEEK červenec:

https://akademiestesti.wordpress.com/2018/07/02/cervenec-prazdninovy-happyweek-je-tady/

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.