KVĚTEN – MĚSÍC LÁSKY

V květnu vše kvete, nechte rozkvést i svoji lásku k ostatním. Foto: Freepik.com

Květen je první měsíc v roce, který přináší energii Ohně. Ty jsou spojeny s vášní, zápalem, ale také s láskou. Proto rádi nazýváme květen jako měsíc lásky. Celá příroda se tak připravuje na přivítání nového života – mláďat. Rostliny krásně kvetou a vábí k sobě hmyz, zvířata se spárovala, aby mohla přivést na svět své potomky. I lidé začínají „roztávat“ a hledají někoho, s kým by mohli sdílet své „ohnivé“ city. Ty se projevují kromě jiného i zamilovaností. V květnu tak často vznikají nové lásky a touha být s někým milovaným. Celá příroda vás k tomu láká a proto toho maximálně využijte. Pokud vztah nemáte, můžete tento měsíc využít ohnivé energie k tomu, abyste nového partnera „přilákali“. Všichni jsme od přírody nyní nastavení na „spojení“ s partnerem. Proto i lidé kolem vás budou navazování vztahů otevřenější, než v jiných měsících. Otevřete se novému vztahu stejně tak, jako příroda: musíte vyrazit ven, do společnosti (partnera asi nenajdete ve svém obývacím pokoji), nového partnera lákejte svým zevnějškem (buďte jako rozkvetlá květina), svým veselým a otevřeným přístupem, využívejte oblečení, vůní a jiných „vábniček“. Šance, že si vás potenciální partner všimne je opravdu veliká. Pokud již fungující vztah máte, pak ho v květnu maximálně posilujte. Buďte vstřícní, projevte maximálně svoji zamilovanost, snažte se co nejvíce času strávit s partnerem v přírodě, kochejte se její krásou a společně vnímejte energie lásky, kterou příroda vytváří. Nezapomeňte na rituál lásky: polibek pod rozkvetlou třešní.

Květen také může být vhodným měsícem pro početí nového potomka. Plánujete-li se svým partnerem děti, pak právě v květnu mohou být šance na otěhotnění opravdu velké. Musíte však vytvořit silné energie přijetí a zodpovědnosti. Pak by početní nemělo stát nic v cestě.

Máte-li naopak v partnerském vztahu problémy a chcete je řešit, udělejte to právě v květnu. Je velká šance, že stejně jako vy, tak i váš partner může cítit touhu se s vámi zase sblížit. Buďte vstřícní a snažte se co nejvíce rozpálit oheň vaší lásky. Pokud je stále dost silný, pak máte velkou naději na úspěch a váš vztah můžete zachránit.

V květnu si dávejte pozor na žárlivost. Had má tendenci svého partnera vlastnit a připoutávat si ho k sobě. Nedávejte proto partnerovi žádnou příčinu k tomu, aby o vás musel mít strach. Nesmí mít pocit, že by o vás mohl přijít. Pokud strach mít bude, může mít tendenci vás „obtáčet“ a tím dusit vás, i celý vztah. To může být příčinou poměrně nepříjemných konfliktů. S Hadem není radno se hádat. Tyto hádky mohou končit i rozchodem.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Pro velký zájem otevíráme další základní kurz. Objednejte se co nejdříve na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479, abychom vám mohli rezervovat místo. Vše o kurzu zde:

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

HAPPYWEEK na květen:

HAPPYWEEK květen

https://akademiestesti.wordpress.com/2018/05/02/novy-happyweek-na-kveten/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.