KVĚTEN – MĚSÍC HADA – VÍM, ŽE VÍM, ŽE VÍM

Hand drawn snake background Free Vector
Foto: freepik.com

Na svatého Jiří vylézají hadi a štíři. Česká pranostika nám krásně ukazuje, jaké energie se na konci dubna probouzejí a co nám bude vládnout v nadcházejícím měsíci květnu – HAD.

Energie tohoto vládce jsou jedny z nejkomplikovanějších a proto musíme tento měsíc postupovat velmi opatrně. Had je velmi náročný a to jak k sobě, tak také k ostatním. Tato náročnost se může velmi silně projevit právě v květnu.

Had je energie intelektu, inteligence, přemýšlení a pečlivého studování. Proto bychom v květnu měli vše řádně prozkoumat, promyslet a hledat ta nejlepší dlouhodobá řešení. Had navazuje na velké vize a plány Draka. Ten Hadovi ukázal velké horizonty a možnosti a úkolem Hada je tedy přijít na to, jak těchto velkých cílů dosáhnout.

Had nemá ani ruce, ani nohy a proto jeho nejdůležitější částí je hlava. Tu bychom tedy v květnu měli využívat co nejvíce. Had však není o povrchním přemýšlení a hledání „laciných“ řešení. Naopak, Had umí vymýšlet velmi složité a náročné konstrukce řešení. Jeho nejvyšší laťkou je dokonalost. Proto polovičatá řešení, nebo hledání zkratek v květnu neobstojí. Snažte se tedy v květnu přistupovat ke všemu s co největším soustředěním a zodpovědností. Had vidí všechny souvislosti a dokáže najít tu nejlepší cestu i k tomu nejsložitějšímu cíli. Je to hlavně stratég, který chce vždy dosáhnout svého cíle. Pokud se tedy v květnu zamyslíte nad svými plány a využijete sílu Hada, můžete dokázat opravdu velké věci, na které byste si v jiných měsících asi ani netroufli. Had nepřestane, dokud nemá jistotu, že ví, že ví, že ví. Teprve pak může konat, jednat a vydat se na cestu k cíli. V červnu předá svoji strategii Koňovi, který již lehce k cíli doběhne, aniž by musel zkoumat co a jak. Tuto práci za něj udělá v květnu právě Had.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Pro velký zájem otevíráme další základní kurz. Objednejte se co nejdříve na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479, abychom vám mohli rezervovat místo. Vše o kurzu zde:

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

HAPPYWEEK na květen

HAPPYWEEK květen

https://akademiestesti.wordpress.com/2018/05/02/novy-happyweek-na-kveten/

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.