DUBEN: NEJLEPŠÍ MĚSÍC PRO ROZVOJ DĚTÍ

Týká se vás letos maturita?

Classmates with chalk together Free Photo
Foto: freepik.com

Energie Draka jsou v dubnu spojeny s rozvojem a dětmi. Z pohledu vývoje dětí, patří energie Draka k období, mezi dětstvím (0 – cca 5 let) a pubertou. Je to období, kdy se děti začínají rychle rozvíjet fyzicky i intelektuálně. Začíná škola, vzdělávání a děti jsou přirozeně zvídavé, chtějí poznávat svět. A přesně k tomu jsou tyto energie určeny. Díky nim se děti lépe učí, mají potenciál získávat i zpracovávat poměrně hodně informací a využívat je hlavně pro svoji budoucnost (Drak se vždy dívá dopředu, do budoucnosti).

Girl at bulb on blackboard Free Photo
Foto: freepik.com

Obecně tedy můžete energie dubna využít pro rozvoj svých dětí. Ukazovat jim nové věci, brát je do muzeí, na různé vzdělávací akce apod. Snažte se jim rozšiřovat obzory, podporujte jejich intelektuální růst. V přirozeném rozvoji pomáhá také příroda, která se právě v dubnu rozvíjí. Děti tak přirozeně vnímají růst, rozvoj a expanzi a, ať již vědomě nebo podvědomě, vnímají důležitost rozvoje. Ukazujte jim, jak se rozrůstají rostliny, jak pučí nové květy, jak rostou nové větve, sledujte s nimi zvířátka a jejich mladé. Duben je plný nového života a to je energie, která se váže právě k těmto dětem.

young students dreaming and thinking at the sky Free Photo
Připravujete se, nebo vaše děti letos na maturitu? Foto: freepik.com

Duben je ale také období příprava na různé zkoušky – maturity, přijímačky, testy apod. Děti by tak měli využít silné energie dubna, aby se na tyto zkoušky co nejlépe připravili. Nečekejte do května, protože to již může být učení složitější (začne vládnout Oheň a ten již nemusí pro učení být nejvhodnější a děti tak budou mít jiné zájmy). Čím více děti využijí duben pro učení, tím lépe budou připraveni a nebude je to tolik vyčerpávat. Učení a rozvoj jsou v dubnu přirozené a učení není tak vyčerpávající.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Pro velký zájem otevíráme další základní kurz. Objednejte se co nejdříve na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479, abychom vám mohli rezervovat místo. Vše o kurzu zde:

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

HAPPYWEEK duben – doporučení a tipy jak co nejlépe využít sílu energií dubna ve všech oblastech vašeho života

HAPPYWEEK duben

https://akademiestesti.wordpress.com/2018/04/05/happyweek-duben/

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.