DUBEN: DRAK – TO JE MOC, TO JE SÍLA, TO JE MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL

V dubnu vládne mocný DRAK – foto: freepik.com

Duben je měsíc, kdy vládne moc a to v každém smyslu tohoto slova. Energie jsou již mocné, tedy silné, což umožňuje rozmnožování a zvětšování kvantity – tedy aby všeho bylo moc. Rostliny se tak rozšiřují, zvětšují, rostou nové větve, ty stávající se zvyšují. Vše tak nabírá na velikosti. Zvířata a živočichové se začínají rozmnožovat. Tím vším je zaručen život v novém období.

Chytrá příroda však ví, jak je důležitá rovnováha a tak se řídí pravidlem: čeho je moc, toho je příliš. A tak moc ve smyslu množství udržuje ve správné kvantitě. Tato energie patří k tzv. Gua 4, kde je důležité pravidlo: vymezení, nebo omezení. Toto pravidlo nám moudře říká, že máme vše správně vyměřit tak, abychom to zvládli. Pokud si toho vezmeme na sebe příliš, bude nás to omezovat, vyčerpávat.

Traditional chinese dragon Free Vector

Aby se růst a expanze vydařily, vládne tomuto měsíci nejsilnější a nejmocnější zvíře: Drak. Ten svojí silou dokáže ustát vše velké a zajistit, abychom vše dobře zvládali. Drak je jediný představitel zvěrokruhu, který umí létat. Vznáší se tak ve výšce ze které je vidět velký a daleký obzor. Proto má širší záběr, než my ostatní. S touto energií jsou tak spojené velké vize, plány do budoucna. Měli bychom tak toto období využít k tomu, abychom se směle pustili do velkých cílů a začali naplňovat velké plány. Jediné, co musíme mít na mysli je zákon vymezení nebo omezení. Velké cíle a plány musíme být schopni ustát a naplnit bez velkého vyčerpání a zbytečného úsilí. Proto si své cíle stanovte tak, abyste je také zvládli. Pokud si toho na sebe vezmete více, než jste schopni zvládnout, pak vás to jen a jen vyčerpá.

HAPPYWEEK duben – jak využít energie Draka ve všech oblastech vašeho života – čtěte zde:

HAPPYWEEK duben

https://akademiestesti.wordpress.com/2018/04/05/happyweek-duben/

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Pro velký zájem otevíráme další základní kurz. Objednejte se co nejdříve na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479, abychom vám mohli rezervovat místo. Vše o kurzu zde:

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.