VZTAHY: JAK VÁM DUPOU KRÁLÍCI?

Feet of couple in comfortable bed. Free Photo
Milé a příjemné energie Zajíce jsou velmi dobré pro upevnění vztahů. Foto: freepik.com

Agresivní kočkování Tygrů v únoru by mělo vystřídat spíše milé a vnímavé jednání Zajíce. Březen je tak ideální měsíc pro to, abyste se s partnerem co nejvíce sblížili. Individuální energie Tygra pominou a budou sílit spíše energie vzájemnosti a společného vnímání. Využijte tedy Zajíce pro to, abyste se s partnerem váš vztah co nejvíce upevnili a zpříjemnili. Zajíc je přátelský, jemný a milý. A přesně takoví byste měli k sobě být i se svým partnerem. Do svého vztahu vložte co nejvíce něhy, lásky a vzájemné podpory. Vztahy mohou být také posilněny něžným milováním. Vzájemná přitažlivost mezi partnery tak může sílit. Využijte toho co nejvíce. Intimní energie budou vztah posilovat.

Cheerful couple touching noses on rose petals Free Photo
Milé a jemné energie byste měli využít pro upevnění vašeho vztahu. Foto: freepik.com

A protože se příroda chystá na nový život, může být právě období vlády Zajíce vhodné pro vytváření hnízda. Měli byste si tedy s partnerem vytvořit příjemné zázemí, ve kterém se budete spolu cítit dobře a kam se také budete rádi vracet.

Pokud uvažujete o založení rodiny, pak právě v období vlády Zajíce můžete využít jeho energie zaměřené právě na rodinu. Zajíc je považován za velkého ochránce rodiny a právě energie rodiny je pro Zajíce důležitá.

V březnu se snažte trávit co nejvíce času spolu. Buďte si s partnerem vzájemnou oporou. Tu Zajíc potřebuje cítit a dokáže ji také velmi dobře budovat. V březnu tak můžete své vztahy velmi posílit.

Two hare figurines in nest Free Photo
Vytvořte si zázemí, kam se s partnerem budete rádi vracet. Foto: freepik.com

Pokud nový vztah hledáte, nedělejte zbytečně unáhlené rozhodnutí. Zajíc bývá poměrně citlivý a měl by mít skutečně jistotu, že se jedná o kvalitní vztah. Pokud byste si našli nekvalitního partnera, můžete mít tendenci z takového vztahu rychle utéct. Zajíc potřebuje mít pocit opory a jistoty. V opačném případě se cítí ohrožen a na to Zajíc většinou reaguje útěkem. U nového partnera byste měli mít jistotu, že není jen dobrým partnerem pro vás, ale i pro vaše děti a rodinu. Ta je pro Zajíce skutečně důležitá.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

První termíny kurzu jsou již obsazeny. Ale díky dalším zájemcům uvažujeme o otevření druhého kurzu. Pokud máte i vy zájem, přihlaste se co nejdříve, abychom mohli vše včas připravit. Termíny ohlásíme hned, jakmile budeme mít dostatečný počet zájemců.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

HAPPYWEEK na březen:

https://akademiestesti.wordpress.com/2018/03/02/happyweek-brezen/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.