JAK SI VYTVOŘIT SPRÁVNÝ VISION BOARD NA ROK 2018

Výběr správných obrázků posílí energie vaší vize. Foto: freepik.com

Vision board je velmi účinný a silný nástroj, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů v roce 2018. Pokud chcete své cíle realizovat, pak byste si měli svůj vision board také vytvořit. Základem je vize – tj. vidět to, čeho chcete dosáhnout. Příprava vision boardu vás tak přiměje k tomu, abyste se opravdu co nejvíce soustředili na svůj cíl. Musíte si udělat co nejjasnější představu toho, čeho chcete dosáhnout. To bývá často problém mnoha lidí. Většina lidí neví, co chce. Těmto lidem se tak nikdy nepodaří své sny realizovat. Jsou ale lidé, kteří tak nějak vědí, co by chtěli, ale nemají jasnou představu. Jejich cíl je tak velmi zamlžený, nejasný a rozplizlý, což vede k tomu, že se nesnaží o jeho dosažení. Ani tito lidé svých cílů nedosáhnout. Naopak lidé, kteří mají jasnou představu o svém snu, ho dokáží i realizovat. Platí: co si dokážeme představit, dokážeme i vytvořit. Jasný obraz a světlo jejich snu je totiž přitahuje a ukazuje jim také cestu, která k danému cíli vede. Proto při přípravě svého vision boardu musíte pracovat s obrazy.

beautiful swimming pool in resort Free Photo
Pokud si letos chcete postavit dům, najděte si obrázek, který nejlépe odpovídá vaší představě. Foto: freepik.com

Pokud např. toužíte po novém domě, najděte si obrázek, který vaší představě co nejvíce odpovídá. Čím více se bude vašemu snu podobat, tím lépe. Vision board pak doplňte obrázky různých detailů. Např. zahrady, částí interiérů, pohody, kterou si chcete v novém domě užívat apod. Snažte se pomocí vision boardu vytvořit takovou atmosféru a energii, kterou chcete získat při splnění svého snu. Vison boad by ale neměl být „přeplácaný“ mnoha obrázky. Snažte se vision board poskládat tak, aby vytvářel jeden jasný obraz, celek, který odpovídá vašemu snu. Vision board udělejte ve formátu na výšku, což odpovídá aktivní energii Jang, která bude aktivovat vaši cestu k cíli. Na vision board si také napište termín, kdy chcete svůj cíl naplnit. Vision board si pak umístěte do oblasti Fénixe v různých místnostech. Např. na stěnu proti sedačce, na stěnu proti posteli, tj. na místa, kam se často díváte.

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

 

Přednáška – JAKÝ JE VÁŠ PŘIROZENÝ TALENT

Každý z nás se narodil s přirozeným talentem. Je to dar, kterým máme obdarovávat ty, kteří náš dar potřebují a sami ho nemají. Přirozený talent nám tak ukazuje, čím se máme v životě zabývat, jaké si zvolit povolání či podnikání.
Svůj talent máme v životě rozvíjet a budovat pro to, abychom byli nejen úspěšní, ale také prospěšní pro ostatní. To je základním smyslem života každého člověka. Jaký je smysl vašeho života?

Přednáší Ing. Jiří Černák

https://www.mlp.cz/cz/akce/e21644-feng-shui-jaky-je-vas-prirozeny-talent/

 

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.