JAK SI SPRÁVNĚ NASTAVIT VIZE ROKU 2018

Kid using a binoculars Free Photo
Foto: freepik.com

Leden je měsíc, kdy plánujeme své cíle na celý rok. Vaším hlavním naplněním v lednu tak má být právě dobře stanovený cíl. Ten vám musí přinášet hlavně pocit vnitřního naplnění a radosti. Měl by také vytvářet vášnivou touhu po jeho dosažení. To jsou ty správné energie, které vás budou pohánět na vaší cestě k cíli. Pokud vaše vize tyto energie má, pak dosažení vašeho cíle nebude vyčerpávající. Naopak, samotná cesta k němu vás bude nabíjet a posilovat. Pokud tuto energii při stanovení vize necítíte, pak vaše vize není stanovena správně. K vizi vás musí pohánět energie Jangu a ta je spojena s pocity a emocemi. Sílu své vize proto musíte cítit. Musí vycházet z vašeho nitra a srdce. Nesmí to být kalkul. Ten by vás jen vyčerpal.

tranquility horizon rock light the sea summer Free Photo
Foto: freepik.com

Vaše vize musí vycházet z vašeho Já. Musí odpovídat vašim energiím a silným stránkám. Nezapomeňte, že je to VAŠE VIZE. Tj. nenechte si ji stanovit někým jiným. Nesnažte se dosahovat vizí jiných lidí. Jak již bylo řečeno, vize je od slova vidět. Tj. svoji vizi, svůj cíl musíte vidět. Musíte si ji umět představit. Čím ostřeji svůj cíl uvidíte, tím silnější energii bude mít. Snažte si představit i jednotlivé detaily. Ostrá vize vás bude velmi silně přitahovat a její dosažení pak bude jednoduché a nebude vás vyčerpávat. V roce 2018 nesmíme zapomínat na energie roku, kde vládne Země a Pes. Země bude vyžadovat, aby vaše letošní vize byly co nejvíce realistické. Proto se musíte ujistit, že vaše cíle jsou opravdu reálné. Nepouštějte se do žádného rizika, či pochybných aktivit. Pes navíc bude chtít, abyste dělali „správné věci správně“. To znamená, že na vaší vizi nesmí být nic špatně: nesmí porušovat pravidla, zákony či někomu ubližovat. Půjde jak o tzv. psané zákony, tak i zákony zvykové či morální. Pokud by vaše vize tato pravidla nesplňovala, bude vám Pes bránit v dosažení takového cíle.

Pro snadné dosažení své letošní vize využijte velmi efektivní nástroj – vision board. Jak si ho správně vytvořit a kam ho umístit, aby vaši vizi do života skutečně přitahoval si ukážeme již v příštím článku.

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

Přednáška – JAKÝ JE VÁŠ PŘIROZENÝ TALENT

Každý z nás se narodil s přirozeným talentem. Je to dar, kterým máme obdarovávat ty, kteří náš dar potřebují a sami ho nemají. Přirozený talent nám tak ukazuje, čím se máme v životě zabývat, jaké si zvolit povolání či podnikání.
Svůj talent máme v životě rozvíjet a budovat pro to, abychom byli nejen úspěšní, ale také prospěšní pro ostatní. To je základním smyslem života každého člověka. Jaký je smysl vašeho života?

Přednáší Ing. Jiří Černák

https://www.mlp.cz/cz/akce/e21644-feng-shui-jaky-je-vas-prirozeny-talent/

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.