JAK SI UPRAVIT INTERIÉR V LEDNU

 

Tidy hall with two pictures on the wall Free Photo
Uvolněte v interiéru místo pro příchod nového. Vše nepotřebné dejte pryč. Foto: freepik.com

V lednu vládnou tři velmi důležité energie: energie Buvola, energie Vody (Buvol je vodní zvíře) a Země (leden patří k tzv. mezidobí země). Těmto energiím by měl váš interiér vyhovovat. Měli byste si tedy vytvořit takové prostředí, kde se Buvolovi, Vodě a Zemi bude dařit.

Leden je přípravným měsícem pro úspěšný start do nového roku. Proto by váš interiér měl umožnit příchod nového roku. To znamená, že byste měli z interiéru dát pryč vše, co nemá s vašimi letošními plány nic společného. Je třeba uvolnit místo tomu novému. Když nebudete mít místo, nemůže to nové přijít. Proto se ujistěte, že váš interiér opravdu odpovídá vašim letošním cílům a že je zde dostatek místa pro vše, co vám má letos přijít.

White Blank Poster in concrete wall and tropical wooden floor room,Template Mock up for your content. Free Photo
Vision board dejte na místo, kam nejčastěji koukáte. Bude středem vaší pozornosti a tím posílíte jeho energii. Foto: freepik.com

Důležitým nástrojem pro dosažení vašich cílů je váš „vision board“ (více v následujícím článku, který uveřejníme v následujících dnech). Ve svém interiéru si tak najděte to nejlepší místo, kam vision board umístíte. Musí to být místo, kterému ve Feng Shui říkáme Fénix. Je to místo, kam se často koukáme, kam nejčastěji směřuje náš zrak. V obývacím pokoji to tak často bývá stěna naproti sedací soupravě. V pracovně pak stěna naproti pracovnímu stolu. V ložnici to je zase stěna, naproti vaší posteli. Vision board patří k energii Ohně. Proto byste ho měli touto energií co nejvíce posílit. Kolem vision boardu tak můžete mít např. červené svíčky, červené doplňky, nebo lampičku. Vision je od slova vidět a k tomu potřebujete právě světlo. Světlo, zapálené svíčky či vonné tyčinky tak budou váš cíl aktivovat a posilovat jeho energii. Snažte si místo kolem vision boardu upravit co nejlépe. Měla by zde vládnout energie jakési dokonalosti. Tj. jednotlivé detaily musí vytvářet krásný celek, na který se budete dívat s radostí.

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

Přednáška – JAKÝ JE VÁŠ PŘIROZENÝ TALENT

Každý z nás se narodil s přirozeným talentem. Je to dar, kterým máme obdarovávat ty, kteří náš dar potřebují a sami ho nemají. Přirozený talent nám tak ukazuje, čím se máme v životě zabývat, jaké si zvolit povolání či podnikání.
Svůj talent máme v životě rozvíjet a budovat pro to, abychom byli nejen úspěšní, ale také prospěšní pro ostatní. To je základním smyslem života každého člověka. Jaký je smysl vašeho života?

Přednáší Ing. Jiří Černák

https://www.mlp.cz/cz/akce/e21644-feng-shui-jaky-je-vas-prirozeny-talent/

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.