KDO VÁM MŮŽE V ROCE 2018 POMOCT DOSÁHNOUT VAŠICH CÍLŮ?

Teamwork concepts Free Photo
V roce 2018 se co nejvíce opírejte o pomoc ostatních. Nebuďte na nic sami. Foto: freepik.com

Leden je měsíc plánování celého roku 2018. Tzv. systém Ba Gua ve Feng Shui nám pomáhá vytvořit si takový plán, který nám pomůže dojít do cíle bez zbytečného vyčerpání a úsilí. Jedním z důležitých zdrojů energie na naší cestě k cíli jsou tzv. „nápomocní přátelé“, kteří nám na cestě mají pomáhat. V moderní terminologii tomu říkáme např. delegování. Jde o to, že úkoly, které sami neumíme dobře a lehce zvládnout, máme delegovat na ty, kteří to hravě udělají za nás a pro nás. Proto byste v lednu do svého celoročního plánu měli také zakomponovat různé zdroje pomoci, které můžete v tomto roce využít. Mohou to být vaši přátelé, kolegové v práci, či různí odborníci na oblasti, které vy sami nezvládáte dobře. Nemusí jít však jen o lidi. Vašimi pomocníky mohou být i různé nástroje, systémy apod. Pokud chcete aktivně tvořit své webové stránky, možná budete k tomu potřebovat nový software do počítače. Možná budete potřebovat větší auto, možná lepší vybavení…..

One-on-one meeting.Two young business women sitting at table in cafe. Girl shows colleague information on laptop screen. Girl using smartphone blogging. Teamwork business meeting. Freelancers working. Free Photo
Úspěchu snadněji dosáhnete ve spolupráci s ostatními. Foto: freepik.com

Zamyslete se tedy nad tím, co vše vám může pomoci lépe zvládat úkoly a snadno, bez komplikací dosáhnout vašich cílů. Účelem vašich cílů vás není vyčerpat a zničit. Naopak, své cíle si stanovíte pro to, aby vás posouvaly dál, zlepšovaly váš život a zvyšovaly jeho kvalitu. Cesta k nim má být jednoduchá a nesmí vám brát energii. Proto vše, co by vám na cestě k vašemu cíli mohlo brát energii, musíte delegovat těm, kteří to zvládnou snadno a lépe, než vy sami. Tyto „nápomocné přátele“ si zakomponujte do svého celoročního plánu. Musí být jeho součástí.

Businessman checking a box Free Photo
Stačí si předem nastavit pravidla či vytvořit systém, podle kterého pak jen budete postupovat. To k úspěchu stačí. Foto: freepik.com

Mocnými pomocníky jsou také pevná pravidla. Pokud si je předem nastavíte, pak jen stačí je na své cestě k cíli dodržovat. Sama vás tam jednoduše dovedou. Na cestě tak nebudete muset stále přemýšlet o tom co a jak právě teď udělat. Bude to dáno právě těmito pravidly. Neustálé přemýšlení je velmi vyčerpávající. Takže si nastavte pravidla předem a nechte se jimi vést. Cestu vám to velmi zjednoduší a vyhnete se zbytečnému vyčerpání.

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

ZVEME VÁS NA PŘEDNÁŠKY DO MĚSTSKÉ KNIHOVNY V PRAZE

Městská knihovna v Praze

https://akademiestesti.wordpress.com/prednasky-jaro-2018/

PŘEDNÁŠKA KARIÉRA V ROCE 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na další přednášku z cyklu Feng Shui a rok 2018.

Chceme-li, aby se nám dařilo v našem povolání a podnikání i v roce 2018, měli bychom se opravdu správně připravit. Pokud budeme mít vše správně nastavené, Pes nám pomůže se poměrně snadno a rychle dostat k cíli. V opačném případě nám může házet klacky pod nohy a bojovat proti nám.
V roce 2018 tedy není vůbec vhodné nechat vše náhodě. Jak si kariéru a podnikání nastavit v roce Zemitého Psa?

Přednáší Ing. Jiří Černák

https://www.mlp.cz/cz/akce/e21645-feng-shui-kariera-v-roce-zemiteho-psa/

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.