ČEHO VŠEHO CHCETE V 2018 DOSÁHNOUT?

Man with a chart in his hand Free Photo
Správné nastavení růstu je klíčové pro váš úspěch. Foto: freepik.com

Jak se říká: kdo chce víc, nemá nic. Toto rčení je nanejvýš pravdivé a měli bychom ho mít stále na paměti. Přesně tak definuje bohatství a bohatost života i tzv. Gua 4. Zde platí velmi důležité pravidlo: (správné) vymezení, nebo omezení. To nám říká, že pokud správně nevymezíme velikost svého snažení, můžeme také o vše přijít. Správné vymezení musí vycházet z našich energií (Astrotyp – typologie Feng Shui). Naše energie nám ukazují, co vše zvládneme, aniž bychom se tím vyčerpali a byli tak omezeni. Dalším důležitým předpokladem úspěchu v této oblasti je reálnost naší snahy. Pokud máme na svém kontě 10,000 Kč a vyděláváme měsíčně 25,000 Kč, pak není příliš reálné stanovit si výši našeho konta na konci roku na milion korun. Velikost vašeho cíle v roce 2018 tak musí vycházet z vašich možností a z reality „všedního dne“. Jinak veškeré vaše snažení přijde vniveč a vy sami se jen vyčerpáte.

Business work area Free Photo
V roce 2018 bude důležité, abyste svůj růst a expanzi detailně naplánovali. Foto: freepik.com

Velikosti svého cíle se proto věnujte v tomto roce opravdu pečlivě. Vláda Zemitého Psa chce reálnost, objektivitu a fakta pro své rozhodování. Nic si proto „necucejte z prstu“ a neřiďte se svými bláhovými představami. Zemitý Pes by vás velmi rychle vyvedl z omylu. Vše si tedy řádně promyslete, spočítejte, jednejte na základně objektivních úvah. Nespoléhejte jen na svoji představu, ale poraďte se s lidmi, kteří v dané oblasti mají více zkušeností. Váš cíl musí být opravdu reálný a jistý. Nepouštějte se letos do žádného rizika. To by mohlo být opravdu velmi vyčerpávající. Jakákoliv nejistota v tomto roce bude silně ohrožovat vaši energii. Přílišné oslabení by mohlo vést i k nepříjemným zdravotním problémům. Letos bude více než kdy jindy platit heslo: lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše.

Nastavte si svůj růst a expanzi na našich seminářích:

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

NAŠE LEDNOVÉ PŘEDNÁŠKY V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ V PRAZE

Městská knihovna v Praze

Zveme vás na naše tradiční přednášky v Městské knihově v Praze. Vše o přednáškách zde:

https://akademiestesti.wordpress.com/prednasky-jaro-2018/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.