RODINA V LEDNU: V JEDNOTĚ JE SÍLA

Cheerful family in the living room Free Photo
Foto: Freepik.com

Pokud vaše rodina funguje tak, jak má a drží pohromadě, pak právě v lednu můžete její sílu ještě více podpořit. Právě v tomto měsíci se utváří síla, ze které můžeme celý rok čerpat při dosahování svých cílů a naplňování svých snů. Je-li vaše rodina jednotná a společně něco budujete, pak byste se měli v lednu sejít a řádně se na celý rok společně připravit. Řádně společně promyslete, čeho chcete dosáhnout a vytvořte si společný plán. V tomto plánu pak každému členu rodiny přiřaďte úkoly dle jeho energií (Astrotypu). Tím tak každý člen rodiny přispěje svými silnými stránkami k dosažení cílů celé rodiny. Po nastavení plánu jste pak připraveni „vyrazit“ kupředu. Každý bude vědět, co a jak má dělat a cíle bude dosaženo. V rámci roku je důležité provádět kontroly plnění jednotlivých úkolů (vládne přísný Pes), abyste náhodou nesešli ze své plánované cesty.

Man and woman in boxing position Free Photo
Pozor na sklony ke konfliktům mezi jednotlivými členy rodiny. Foto: Freepik.com

Na co si musíte dávat v lednu pozor jsou silné individuální energie každého člena rodiny. Může se stávat, že se někteří členové rodiny budou chtít vůči rodině a jejím ostatním členům jasně vymezit a „hrát sami za sebe“. To pak může vyústit v hádky a konflikty mezi jednotlivými členy rodiny, nebo mezi rodinou jako celkem a členem rodiny, který se takto individuálně vymezí (tzv. černá ovce). Buvol chce, aby mohl pro svoji aktivitu využívat svůj čas i své místo a mohl si dělat věci po svém. Zde žádný nátlak či konflikt nepovede k dobrému výsledku. Naopak, pokud chcete Buvola popostrčit, ještě více se vzepře. Mějte tedy toto na paměti, až budete s členy řešit jejich úkoly a jejich zapojení do rodinných aktivit. Snažte se úkoly nastavit tak, aby každý člen rodiny mohl co nejvíce uplatnit své individuální silné stránky a být i ve společné práci sám sebou. Využijte tak co nejvíce sílu členů rodiny a tím celou rodinu posílíte.

Jak si správně nastavit vztahy v rodině se naučíte v našem základním Kurzu Feng Shui:

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://akademiestesti.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

PŘEDNÁŠKA KARIÉRA V ROCE 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na další přednášku z cyklu Feng Shui a rok 2018.

Chceme-li, aby se nám dařilo v našem povolání a podnikání i v roce 2018, měli bychom se opravdu správně připravit. Pokud budeme mít vše správně nastavené, Pes nám pomůže se poměrně snadno a rychle dostat k cíli. V opačném případě nám může házet klacky pod nohy a bojovat proti nám.
V roce 2018 tedy není vůbec vhodné nechat vše náhodě. Jak si kariéru a podnikání nastavit v roce Zemitého Psa?

Přednáší Ing. Jiří Černák

https://www.mlp.cz/cz/akce/e21645-feng-shui-kariera-v-roce-zemiteho-psa/

LEDNOVÉ PŘEDNÁŠKY V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ V PRAZE

 

 

Městská knihovna v Praze

https://akademiestesti.wordpress.com/prednasky-jaro-2018/

Podívejte se, jak probíhala naše přednáška ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Naše přednáška Rok 2018 – Rok Zemitého Psa – tak jak ji zachytila naše klientka a dnes již i kamarádka Andrea Josková (její jméno zde na fb).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.